joko

khvkskstlplstll ; )
12193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Jos kutsut minut ;)

Äänestä

Kuhtummaanko pittää ruet. Eläkehttoo. Oha tuo kyll jo myöhä. Pittee piästtöö hänet huavveilemmaa. Öit.

Äänestä

kh(?)viikolla sekstaillaan tällä palstalla???

Äänestä

Hyvää yötä ;) Sitä vaan kirjaimilla

Äänestä
  • Millees muull.

    Äänestä

  • ltk x kirjoitti:

    Millees muull.

    Voisihan sitä muullakin

    Äänestä

ei sektailu oo kivaa

Äänestä

Kahvikeskustelupalstalle?

Äänestä

en ole koskaan keskustellut kahvikeskustelutopiceissa.

Äänestä

Kutale, sinä oot valloittavan ihana ja kekseliäs tyyppi!

Äänestä

No tiä häntä. Vua tuo kahavi palsta o aikkase hilijane. Pitäs varmmaan jottai munkiva tarjota sin, josko ilahtusivat. ; )

Äänestä

Kahvikeskustelupalsta ????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


x ktl kirjoitti:

khvkskstlplstll ; )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu