Pidä Kädestä

En sitten poistunutkaan täältä vaikka eilen lupailin.
Ei niin pinistä kannata loukkaantua. :)

Ihanaa ja kaunista, mukavaa iltaa tänne kaikille ikävän kourissa tarpoville ihmisille.

http://www.youtube.com/watch?v=BfqJsYGTCeQ
19100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

olla tekemättä noita musalinkkiketjuja, tai osaa olla puuttumatta toisten ketjuihin, niin silloin on parasta sun pysyä täältä poissa. Etenkin, kun sulla ei oikeasti ole mitään sanottavaa!!!

Äänestä

Mistäs heti löysit nälvimään ?
Päivystätkö kenties täällä 24 / 7 ?

Äänestä
  • Harvinaisen typerä nälvijä älä välitä

    Äänestä

Hah haa! Luulit pääseväs irti tästä palstasta:). Niin minäkin monet kerrat olen julistanut lopettavani. Turha taistella tuulimyllyjä vastaan.

Äänestä

En luullut vaan ajattelin etten enää viitsisi itseäni täällä antaa kenenkään rääkätä mutta kuuntelin musiikkia ja sittenpä tulikin mieleen että laitan edes yhden biisin tänne.
Se vaan tuntuu sekin olevan liikaa jollekin, jo pelkän nimeni näkeminen saa hänen verenpaineensa kuohumaan.
Suosittelen lääkärillä käyntiä ettei vain pahaksi pääse vaivansa.

Äänestä
  • "Pimeydeltä älä kysy,
    mitä mieltä se on auringosta.
    Tieltä älä kysy,
    minne sinun pitäisi mennä.
    Kukalta älä kysy,
    milloin syksy tulee.
    Sydämeltäsi kysy vain
    vieläkö sitä huvittaisi."

    Äänestä

  • mutta eroonhan täältä kannattaisi pyrkiä

    Äänestä

  • muuta osaa kuin spämmiä tänne musalinkkejä, sulla kun ei tota sanottavaa ole, toistelet noita samoja juttuja, joita jo aiemmin muilla nikeilläsi. Luuletko olevasi kovinkin fiksu vedättäessäsi meitä täällä eri nikeillä???

    Äänestä

  • ethän paskapää kirjoitti:

    muuta osaa kuin spämmiä tänne musalinkkejä, sulla kun ei tota sanottavaa ole, toistelet noita samoja juttuja, joita jo aiemmin muilla nikeilläsi. Luuletko olevasi kovinkin fiksu vedättäessäsi meitä täällä eri nikeillä???

    se on kuule sun oma ongelmas jos sua noin paljon v*ituttaa. =D

    Äänestä

vain eri nikeillä täällä, lottamari= sweet dreams, ja muutamalla muullakin nikillä. Samaa joutavaa paskaa.

Äänestä

En ole kyllä kertaakaan kirjoittanut Lottamarina.

ja täällä lueskelen samalla kun kuuntelen tuubi-musaa :D

Äänestä
  • ihan yksinäs sitä tuubimusaa, jokainen täällä osaa itse hakea mielimusansa jos niikseen on. Typerää prassailla täällä noilla musalinkeillä. Jos sulla ei kerta muuta sanottavaa ole, painu tonne musaosastolle jakamaan noita linkkejäsi

    http://keskustelu.suomi24.fi/debate/4185

    Äänestä

  • sä voit kuunnella kirjoitti:

    ihan yksinäs sitä tuubimusaa, jokainen täällä osaa itse hakea mielimusansa jos niikseen on. Typerää prassailla täällä noilla musalinkeillä. Jos sulla ei kerta muuta sanottavaa ole, painu tonne musaosastolle jakamaan noita linkkejäsi

    http://keskustelu.suomi24.fi/debate/4185

    *aurinkolasit*
    *ignore* =D

    Äänestä

Mutta nyt menen saunaan. :)

Mutta älkää peljätkö, en aio jättää teitä sillä katso, vielä minä olen tänne palaava tänä iltana.

Olkaa vain kaikki turvallisella mielellä.

Suurella rakkaudella ja tunteella jokaista ihanaa ikävä-palstalla kirjoittavaa kohtaan. 8))

http://www.youtube.com/watch?v=a1rfeTylMrI

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sweet dreams kirjoitti:

En sitten poistunutkaan täältä vaikka eilen lupailin.
Ei niin pinistä kannata loukkaantua. :)

Ihanaa ja kaunista, mukavaa iltaa tänne kaikille ikävän kourissa tarpoville ihmisille.

http://www.youtube.com/watch?v=BfqJsYGTCeQ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu