Tuksu taas rattiin!

Ajaisi rättärin jollakseen jos olisi avaimet. Saako ratista kärähtänyt taas ajaa. Voi hyvä ihme tuon ämmän järjen juoksua!
1249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niinpä, mutta ei se viimeinenkään järjenhäivä toimi viina-pilleri ja pirihöyryissä, silloinhan se on aivan hänen aivojensa (?) mukaan aivan normaalia toimintaa...
Valitettavasti.. Odotan kauhulla ensimmäistä uhria täman ämmän jäljiltä joka pääsee hengestään.Ei meinaan taida kauaa kestää ,varsinkaan kun viranomaiset katselee vaan sormiensa välistä tohua ja laskee vaan vapaalta vastaamaan joka kerta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ÄO?!? kirjoitti:

Ajaisi rättärin jollakseen jos olisi avaimet. Saako ratista kärähtänyt taas ajaa. Voi hyvä ihme tuon ämmän järjen juoksua!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu