Ajatuskin..

rakastelusta hänen kanssaan saa minut ihan valmiiksi naiseksi..on se sen verran houkutteleva ja taivaallinen mies..pian varmaan olen taas ihan kostea...alkaa olemaan jo tuttu tunne..;)
9926
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

mulla jo seisoo.

Äänestä

Sama oman miesystävän kanssa. Vielä pitää malttaa muutama tunti.

Äänestä

****lle?

Äänestä
  • oli.

    Äänestä

  • **** kysyy?

    Äänestä

hän tietää tämän?

Äänestä

halunnut kirjoittaa mitään tuontyylisiä viestejä koskaan.

Äänestä

Luulet hänen haluavan sinua? Salli mun nauraa. Tyrkky.

Äänestä

Aika hauska;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haluan sinua kirjoitti:

rakastelusta hänen kanssaan saa minut ihan valmiiksi naiseksi..on se sen verran houkutteleva ja taivaallinen mies..pian varmaan olen taas ihan kostea...alkaa olemaan jo tuttu tunne..;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu