raskaana(ko)
Elikkäs menkkani alkoivat 10.8.2013 todella pientä tiputtelua jos sitäkää..
11.8.2013 tuli sitten enemmän ja 12.8.2013 loppuivat seinään..
Kaksi testiä tehty negaa näytti. Pitäiskö tässä nyt sitten soitella lekurille?
mahassa paineen tunne, ihan kun olisi joku kivi sisällä, vessassa saa rampata, huono olo vähän väliä--
tässä kuussa kieto ollut 33 kun edellisissä kk ollut 2
raskaana(ko)
raskaanako_
5
241
Vastaukset
- ...
Tuskin olet raskaana, veikkaan tulehdusta jos jotain pitää arvailla.
- ,,,,,,,,
No milloin oli viimeinen suojaamaton yhdyntä?
- raskaana(ko)
apua en muista päivää..
- ,,,,,,,,,,,,,
Olisi hyvä muistaa koska siitä yhdynnästä lasketaan eteenpäin 19 vrk ja sitten vasta tehdään testi johon voi jo luottaa. Eli liian aikaisin tehty testi voi antaa väärän negan..
- vielä testi
Oota vielä hetki ja tee sitten vielä testi :) jos näyttää negaa tuskin olet raskaana, mutta voit mielenrauhan takia käydä terveyskeskuksessa tekemässä varman testin!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291343
- 100871
- 75703
- 51595
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa13501ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40474Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153451Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30407Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175384- 25381