Minusta on vaan niin surullista

millaseksi mun elämä meni tämä jutun takia :(
17228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Nin minustakin. Kukaan muu ei tunnu enää miltään ja hän ei ole minusta kiinnostunut. Mahtavaa

Äänestä

jo monen vuoden ajalta. Pahoitteluni, muuta apua et täältä saa. Ja tuskin tuohon vaivaan on muualtakaan hoitoa saatavissa. Toivoton tapaus niin sanotusti taidat olla. :(

Äänestä
  • Kyllä minusta tuollaista tekstiä suoltava on se toivoton tapaus

    Äänestä

  • ei millään pahalla kirjoitti:

    Kyllä minusta tuollaista tekstiä suoltava on se toivoton tapaus

    eräs esimerkki ns toivottomista tapauksista, hoitoa ei ole.

    Äänestä

No voi voi. Aina ei saa kaikkea mitä haluaa.

Äänestä

Millaiseksi se on mennyt ? Mitä hän on tehnyt ?

Äänestä

Lähe mun mukkaan niin jouvut hukkaan

Äänestä
  • Juopuu elämästäkö ? sen täyttymyksestäkö ?

    Äänestä

  • hänen kannattaisi kirjoitti:

    Juopuu elämästäkö ? sen täyttymyksestäkö ?

    luin että juovut hukkaan..

    Äänestä

Valittelet vain millaiseksi oma elämäsi meni. Ajattelet vain itseäsi. Olet itsekäs ihminen.

Se mitä tapahtui oli oikein.

Tiedät sen.

Äänestä
  • mua ei vittuakaan kiinnosta mitä mieltä sä olet minusta.

    Äänestä

  • Vastaat tolla tavalla....sunko mielestä ihmiset, joita elämä potkii, ovat itse tilateensa ansainneet? Tai jos rakkaudessa menettää sydämensä, on itsekäs?? Selitä? Tämä sivusta.

    Äänestä

  • hyi sua kirjoitti:

    Vastaat tolla tavalla....sunko mielestä ihmiset, joita elämä potkii, ovat itse tilateensa ansainneet? Tai jos rakkaudessa menettää sydämensä, on itsekäs?? Selitä? Tämä sivusta.

    Tallaisia ihmisiä tämä palsta kaipaisi enemmän :)

    Äänestä

  • mielestä sitten tapahtui? Miksi se sun mielestä oli oikein?

    Äänestä

mene mihinkään suuntaan, nämä viestit on vain sitä tavanomaista sekoilua. Älkäähän nyt näitä tosissaan ottako. Palstojen ulkopuoleinen elämä on sitten ihan toinen lukunsa. Ei, jos lähtisi velvollisuuksia hoitelemaan. Kivaa maanantaita palstalaisille. :)

Äänestä

Kyllä se on inhimillistä itsekkyyttä, kun jokainen meistä kuitenkin elämme vain sitä omaa elämäämme. Ja kun huomaa, ettei hallitse elämäänsä, se pistää miettimään..

Äänestä

Millaiseksi se on sitten muuttunut ja miksi ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nimetön palstalainen kirjoitti:

millaseksi mun elämä meni tämä jutun takia :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu