Lumian ongelma on: Windows-järjestelmä

Hieno laite mutta minkäs teet kun käyttöjärjestelmäksi on valittu p.a.s.k.a Windows

http://www.digitoday.fi/mobiili/2013/08/17/testi-lumia-925-ilahduttaa-mutta-kompastuu-yha-windowsiin/201311396/66
479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

siihen pitäisi asentaa ubuntu

Äänestä

"...romahduttaa se, että Windows Phone ei toimi."

Aika kuvaava kommentti: Vai mitä FED?

Äänestä

Mitään syytä hankkia Lumiaa ei ole. Paska laite ja paska käyttis. Samsung myy parempaa ja käyttöjärjestelmänä Android. Ikinä ei tähän kotiin tule mitään missä on Microsoftia sisällä.

Äänestä

Pistä nyt vielä muutama viesti - eihän tuossa ole kuin neljä minun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nolo juttu kirjoitti:

Hieno laite mutta minkäs teet kun käyttöjärjestelmäksi on valittu p.a.s.k.a Windows

http://www.digitoday.fi/mobiili/2013/08/17/testi-lumia-925-ilahduttaa-mutta-kompastuu-yha-windowsiin/201311396/66

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu