kebab alanya

Paras kebu hinta?pitsa

Perustan oman kebab paikan lauritsalaan...kilpailu vähäistä!
19942
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

En tiedä, koska en kanna rahaa mamuille.

Äänestä

Hienoa, olet löytänyt markkinaraon. Lauritsalassa ja muutaman kilometrin säteellä ei ole kuin 5 kebulaa. Ihmiset on pulassa kun kebab meinaa loppua. Laita samalla pari thai hieromoa keskustan alueelle. Pisnes alkaa luistamaan. Verotonta tuloa.

Äänestä

Alanya on kyllä Lpr alueella paras kebu, salaattipöytäkin aivan loistava!

Äänestä
  • kallis kun mikä,mutta ei se oo tyhmä kuka pyytää vaan kuka..

    Äänestä

On oikein, Alanya parasta kylla Lappeenranta. Raikkas salatti aina. Palvellu nopesti ja edulista kaikki aina.
Minä perhe aina tykätä Alanya syömän.

Äänestä
  • Minä aina käydä Alanya, tykkää mies syödä sikaliha kebab.

    Äänestä

  • Majja! kirjoitti:

    Minä aina käydä Alanya, tykkää mies syödä sikaliha kebab.

    Mina osta paljo pitsa kebab..se hyva...paras paikka :) omistajat vaihtuu mutta se ei haita.Kertoo kuka suosittu ola lauritsalas

    Äänestä

  • Kuka työntekijöistä kirjoittanut. ;D

    Äänestä

  • Ilta kaikkille. Tänän kävimme vaimon rakkaan kanssä ruokan Alanyas ja hyvä oli tykkas vaimo ja mina. Raikkas salatti ja hyvä pizzajo.
    Iloisin varm.an mennä päivänä uudestan taas.

    Äänestä

parasta pitsaa saa voisalmen pitseriasta. en tiedä onko omistaja vaihtunut,mutta sellainen vanhempi mies teki aina hyvät pitsat. Pitsan päällä suorastaan lainehti öljyä,liekö toiminut jonkinlaisena kastikkeena.

Äänestä

Kebab aina tuore. Ei vaihda liha joka päivä niin parempi syödä lasten.

Äänestä

mita mita sina sanoa..mika on pitsassani vikana

Äänestä

Alan naija! Olen alan mies! Naija napsuttelen päivittäin. Ja usein ihan pyynnöstä pitää mennä naija napsuttelemaan.

Äänestä

Haluako tiukka kastike?vai ottaako suuhu?

Äänestä

Päivää. Kävimme perhen kassna syömään Alanyasa ja hyvä ruoka.
Paikka siisti myös ja palvellu hyvä.
Auton saa lähella pysähtyy, paikka on hyvin.

Äänestä
  • Hinnat noossu...avaan kebab paikan lauritsalaan kohta kebabit ja piitsat 4€ kaikki!!!

    Äänestä

  • saremi kirjoitti:

    Hinnat noossu...avaan kebab paikan lauritsalaan kohta kebabit ja piitsat 4€ kaikki!!!

    Laita 6 euroa se vielä kohtuullinen hinta. Nykyään hinnat alkaa 8 eurosta ylöspäin.

    Äänestä

Tänaan on perhen kanssa syödän Alanyasa. Ihana sää ujkoilla ja nautti hyvä ruoka. Salatti raikas, ei maksa paljon ja pajvellu ystävällinen.
Mukavaa syksyä kaikkille.

Äänestä

Jos ei maista liha, voi silti osta kebapp. Mina kaytta sitä pukmoihin. Eli mine tunge sitä hanuri kilo. Ja ei pukamoita vaiva enä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


alttunselam kirjoitti:

Paras kebu hinta?pitsa

Perustan oman kebab paikan lauritsalaan...kilpailu vähäistä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu