Jos pelaa xbox360 konsolilla jotain peliä dvd:ltä ja haluaa keskeyttää pelin niin miten sitä voi jatkaa niin ettei tarvitse aina aloittaa alusta? Peliä voi jatkaa siitä mihin jäätiin jos ei sammuta virtaa xboxista mutta jos sammuttaa virran niin peli on aloitettava taas alusta, miten homma toimisi niin, että voisi jatkaa vaikka mihin viimeksi jäätiin?
Miten tallennetaan kesken jäänyt peli?
5
1214
Vastaukset
- .Pelaajamies1
Tallennat pelin pelin asetuksesta, save game.
Lue ne ohjeet jotka sait pelin mukana, siinä on neuvottu.- .tosimies
TOSI MIES EI LUE OHJEITA! PERKELE!
- Meleko tosimies
.tosimies kirjoitti:
TOSI MIES EI LUE OHJEITA! PERKELE!
Sitten tosimies on pelaamatta tai tallentamatta kun ei osaa tallentaa.
- .tosimies
Meleko tosimies kirjoitti:
Sitten tosimies on pelaamatta tai tallentamatta kun ei osaa tallentaa.
Nii! Perkele
- tyhmä79
Minulla on ongelma, että laite mukamas tallentaa pelin, mutta kun yritän myöhemmin ladata tallennuksia, ei avaa niitä. Pelinä dragon age inquisiton (xbox one). Tarvitaanko xbox live??? Viimeksi olen pelannut playstation 2:ta, joten tuntuu etten ymmärrä nykyisistä konsoleista mitään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell482318Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.1461887Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.571861Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.1071456- 291400
Teit yllättävän siirron
Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,551161- 681075
Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.801064Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103881Laita nyt se viesti
Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗54867