Tapahtuipa kerran...

XXX sauna

Oli minun 14-vuotis synttärit ja kaverini tuli yökylään ja kävimme saunassa. Ennen kuin astuin saunaan,pistin uimapuvun päälle,koska häpykarvoitukseni ei ollut kovinkaan kasvanut... Sitten,kun kaverini kysyi minulta häpykarvoitustani,niin minä näytin hänellle sitä ja ei kulunut kuin hetki ja olimme sormettamassa toisiamme ja tuli siinä samassa nuolastua pilluakin ;

Mitä piditte?

8

24105

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Xxxvastaus

      Tarina huono, nuori pillu hyvä.

    • Huohhoijaa

      Jatka koulunkäyntiä ja hanki ammatti. Noin vaatimattomat ja kirjoitusvihreitä täynnä olevat tarinat eivät sinua elätä.

    • Jäbä14

      Kuka olet, voin tulla antaan munaa, jos haluat.

    • Kiihottaja24/7

      Tai mäkin voin kiihottaa…aahhh!!!!

    • Itse oli saman ikäisenä saunomassa kaverin luona. Kaveri oli tosi innostunut yökyläilystäni. Pani mua peppuun saunassa.

      • Mä kävin uudestaan sen luona yökylässä. Pelattiin pleikkarilla. Katottiin elokuvia. Se aina vanno ettei kerro musta kenellekään kun se halus saunassa. Mä uskoin sitä ja annoin sen tehdä mitä se halus. Mä menin taas ihan normaalisti niille viikonloppu kylään. Kummankin vanhemmat oli antaneet luvan. Nyt ei oltukaan kahdestaan. Yritin päästä kysymään mitä tää tarkoitti. Mut aina oli joku muu kolmantena. Sit saunassa ei ne puhunut mitään. Mä olin nousemassa nauteille. Ne tarttu mua lanteista kiinni. Nussivat ihan kuin kaveri aina kun oltiin kahdestaan. Kaveri viimeisenä. Ne arvas, se sanoi. Olin hiljaa, mistä ne ois arvannut jos se ei olis kertonut. Nyt oli vasta perjantai ilta. En voisi kesken lähteä kotiinkaan. Mitä mä olisin sanonut niille.


    • makkk

      Sehän on hyvä että nuorena tyttönä oppii nuolemaan toisen tytön pillua siitä sitten tietää miten saa kunnon orkut nuolkaa tytöt vielläkin jatkossa toistenne pilluja NAM.

    • Vaimoni siskon tytär oli tottunut saunomaan äitinsä ja meidän kanssamme alastomana pienestä pitäen, monta kertaa. Murrosiän lähetessä se loppui kuin leikaten. Hän puki aina saunaan uimapuvun. Kun murrosikä oli tullut, uimapuku katosi taas saman tien.

      Osa tytöistä ujostelee näyttää pikkutyttömäisyyttään. Kun kasvaa aikuiseksi, se menee ohi.

    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      261
      4103
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      129
      2352
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      2016
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1501
    5. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      39
      978
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      132
      966
    7. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      949
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      335
      889
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      867
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      810
    Aihe