Uskotkos seuraavaan väitteeseen?

Että sattumoisin sut/ mut on tunnistettu palstalla?
9122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Aloittaja ei ole, joku muu on ehkä.

Äänestä

mitä siitä:)

Äänestä

se on alkaa uskoa. yhden timmintytön kaa, se pitäis nyt selvittä, jos se et sinä ole..

Äänestä

Ootko siis itse T-alkuinen nainen? Voisitko pliis höyrytä vähän vähemmän. Menee ihan sekaisin täällä näiden T-naisten kans. Oon ehkä joskus luullut sua häneksi ja sulle jonkun plussan siks laittanut. Toivottavasti et oo niistä mitää päätelmiä tehny.

Äänestä
  • En ole mikään T-alkuinen. Kirjoittanut joskus kauneimpia kirjoituksia..mutta en enää aikoihin.

    Äänestä

  • Timmimuuten kirjoitti:

    En ole mikään T-alkuinen. Kirjoittanut joskus kauneimpia kirjoituksia..mutta en enää aikoihin.

    Kellehän tuon kysymyksen sitten tarkoitit? Yleiseksi gallupiksi?

    Äänestä

  • 4+5 kirjoitti:

    Kellehän tuon kysymyksen sitten tarkoitit? Yleiseksi gallupiksi?

    Hänelle.

    Äänestä

  • Timmiyhä kirjoitti:

    Hänelle.

    No mistä hän sut tunnistaa? On käyttänyt susta livenä tuota nimitystä?

    Äänestä

taitaa aloittaja luulla itsestään liikoja. vai ihan kauneiMPIA kirjoituksia :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Timmityttö kirjoitti:

Että sattumoisin sut/ mut on tunnistettu palstalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu