peitepoliisi

4337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä se niin on, että Auerin akka on sairas hullu. Pedofiili murhaaja jne. Siinä ei aueruskovaiset vakuuta "peitepoliisin selitykset" teorioillaan. Ämmän silmät on kuin kuoleella kalalla. Mitään ei niistä nää mitä sen päässä liikkuu, paitsi ylimielisyyden ja sen että paljoo muita tunteita ei ole, kuten psykoilla tapana.

Äänestä
  • Sanokaa minun sanoneen, niin kohta se on vapaalla jalalla. Kyllä puolustus kaivaa, vaikka hänen lastentarhanopettajansa todistamaan, että on pohjimmiltaan hyvä ihminen, eikä millään muotoa voisi syyllistyä kuvatunlaisiin rikoksiin. Sitten hän saa vielä mittavat korvaukset jokaikiseltä vankilassa/pidätysvankeudesta olopäivästä. Siinäpä on teille pohtimista, miten tässä nyt taasen näin kävi. Veljenpoika on lakimies ja sanoi, että näinkin voi käydä.

    Äänestä

Veljenpoika on lakimies ja sanoi, että näinkin voi käydä. ;o)
Mun eno on ollut linnassa ja mää se olenkin vasta kova jätkä.

Äänestä

Eihän untuvatäkkikytällä ole edes leegoja suussa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gjnfhj kirjoitti:

http://www.mikkoniskasaari.fi/node/165

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu