Audi 100

Osaisiko joku antaa varaosa numeron Audi 100 - 2.8E C4A/268
vm. 1994 valmiste numero 564 täydelliseen mittaristoon.
Tippakannun punainen valo plinkunttaa. Paineet mitattu, yksi anturi vaihdettu. Tiedä sitten missä vika, mutta hermoja raastaa plinkutus.
191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kannattaa mennä audi-foorumeille. täällä keskustelu ei ole kovin tasokasta.

www.audiclub.fi/audifinns/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Plink kirjoitti:

Osaisiko joku antaa varaosa numeron Audi 100 - 2.8E C4A/268
vm. 1994 valmiste numero 564 täydelliseen mittaristoon.
Tippakannun punainen valo plinkunttaa. Paineet mitattu, yksi anturi vaihdettu. Tiedä sitten missä vika, mutta hermoja raastaa plinkutus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu