Naisten kokemuksia 2m+1n??

namskis1

Kuulkaas nyt on toteutumassa pitkäaikainen fantasiani.
Uusi miesystäväni on innostunut seksisessiosta jossa mukana olisi toinenkin mies. Mikäs siinä.
Mutta jänskättää vaan niin pirukseen. Olen itse tosi estoton ja halukas nainen, mutta tuntuu hurjalta ajatukselta koko homma. Miesystäväni tietää tietysti nämä ajatukseni...

Kertokaa naiset omista kokemuksistanne?

13

5880

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • syvä huokaus

      Ehdottiko mies ensin naista? Onnittelut että löysit tyypin jolle kelpaa mies kolmanneksi.

      • namskis1

        Ei ehdottanut naista, toisesta miehestä oli heti kyse.


    • kokemus on

      No eipä UUSI miesystäväsi susta ollut yksin kauan kiinnostunut, kun pitää jo apua ehdotela mukaan kuvioihin.
      Onkohan nykyään mennyt tuo sekstailu hieman överiksi, jos miesystävä on viel muodossa UUSI ja tarvii jo kokeilla jonkinlaisia perverssioita, - - - - -älkää ainakaan ruvetko yhteistä perheelämää perustamaan, jos lähtökohdat ovat esittämäsi kaltaiset.
      Jos teillä on tunteita toisianne kohtaan, puntaroikaa niitä ensin, meillä lopahti yhteiselo kun tuli asiassa erimielisyyksiä nautintojen suhteen

      • parisp (n)

        Oikeassa olet että tavallaan kimppa juttua ei kantsi lähtee kokeileen jos se on parisuhteen korjaus juttu, niinkuin ilmeisesti teillä on ollut.
        Aloittajalle voisin sanoa et jännittäähän ja kiihottaa se ihan vietävästi ite ainakin olen jännityksestä lopuksi kiihottunut ja onhan se naiselle hyvä kokemus kun saa olla kahen miehen huomion kohde ja miten saa olla se miesten haluama nainen.
        Mulle on tärkeetä et kaikki on haluams ja nauttimassa tilanteesta eikä vain se et minä olen se panon kohde, siis miesten valinnassa olen aina itse se joka valitsee sen kolmannen ja lisäksi on kiihottavaa kun näkee sen oman miehen nauttivan tilanteesta.
        ps. meillä ei parisuhde ole koskaan kaatunut kimppajutuihin et toinen olisi jäänyt sivuun vaan aina molemmat on halunnut ja saanut tilanteesta omansa kiihotuksen ja tärkein et sitä voi jälkeenkin päin jutella kahestaan, eli jos et voi puolisosi kaa jutella kokemuksesta jälkeenpäin niin sit musta ei kantsi jatkaa.


    • villevillev

      Haureudessa on AINA ongelmien siemen. Ja mikä hässien alkaa se ryssien loppuu. Et silleen.

    • Twosome2

      2m 1n oli mahtava kokemus. En kyl suosittele sitä parisuhteeseen jos on vähänkään epävarmuutta tai mustasukkaisuutta. Ehkä sopii parhaiten ihan panokavereiden kesken kokeiltavaksi. Mutta tosiaan jos suhde on vakaa ja avoin niin mikä ettei! Ihanaa olla kuningattarena kahden miehen palvottavana.

      • AnnaWanda

        Aivan samaa mieltä Twosome2:n kanssa. Mahtava kokemus! Olisin vain halunnut vielä kolmannen miehen mukaan!


    • parin mies

      kyllä aivan mahtava kokemus, nyt ollut jo useampia ja myös parinvaihtoa harrastettu. mutta mustasukkainen ei saa olla. suosittelen.

    • Lucky Lady

      Ihania muistoja jäi meille tästä 2m n -jutusta. Onpahan nyt mitä muistella. Pidetään yhteyttä vieläkin tähän nyt jo toiseen perheeseen, mutta ilman näitä kimppajuttuja. Näillä threesomejutuilla ei tosiaan huonoa suhdetta paikkailla, vaan ne ovat hyvän suhteen yhteisiä seikkailuja erotiikan maailmassa. ja tuo on tosiaan aika tärkeää, että asiasta voi näin myöhemminkin keskutella ja muistella puolison kanssa ilman mitään epäilystä ja mustasukkaisuutta.

    • 49n

      -namskis1-

      anna palaa..todella mahtavia kokemuksia 2m1n-kokoonpanolla.

      • org ++ dlubbber

        Kaksi vapaata siistiä miestä ei yhtä aikaa, vaan vuorotellen ilman kaljaa-alkoholia ja mustasukkisuutta. Siinä saa nymfinainen kunnon orkut ja miesten kyrvät seisovat kunnolla.


    • Tämä on todella typerä keskustelu. Ei ole kyse mistään tekopyhästä homohaureudesta. Ydinpommi ratkaisee, sekä siivoo koko ongelmajätteen, taivaantuuliin. Sitäpaitsi Aatamin aikainen, aviokäsky, on todellakin unohtunut. On todellakin päässä vikaa, jos kuvittelee selviävänsä panemalla hengissä. Eiköhän seksihommat kuitata kuolemalla. Rupee aika loppumaan. Kuolema koittaa! 100% varmuudella. Nyt hyvää yötä, eikä mitään painajaisia..

    • douplevaginal

      Tosi hienoo että 2 miestä kokoonpanolla heti.... Itsellä kokemusta kummastakin.. Olen 35v bi mies ja mikään ei saa laukeamaan rajummin kun kaksi mulkkua yhtäaikaa pillussa sykkien spermaa... Tuntea naisen ja toisen mulkun sykkeen ja valuvan sperman pallien päällä..

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen markka otettiin käyttöön vuonna 1860

      Suomi käytti vuoteen 1840 asti rahayksikkönään rinnakkain Ruotsin riikintaalareita ja Venäjän ruplaa. Tämän jälkeen oli
      Maailman menoa
      43
      9568
    2. "Mä elän vieläkin"

      Ikurin turbiini vetäisi taannoin lainabiisin Topin (RIP också) ja kumppaneiden kanssa. Toivottavasti on yläkerrassa kunn
      Tampere
      57
      4197
    3. Kaivatullesi viesti ensi vuoteen?

      Kerro meneekö naiselle vai miehelle ja vähintään yksi tunniste, esim. kirjain.
      Ikävä
      61
      4034
    4. Pate Mustajärvi on kuollut

      Ihan pari tuntia sitten. Että sellaista. https://www.is.fi/viihde/art-2000011715177.html
      Maailman menoa
      135
      2757
    5. Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman

      Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi
      Maailman menoa
      110
      2565
    6. Nyt Yle otti silmätikukseen sisäministeri Rantasen

      Aivan erinomaista työtä tehnyt sisäministeri Mari Rantanen on saanut paljon aikaiseksi. Maahanmuuttoon ja maahanmuuttaji
      Maailman menoa
      155
      2360
    7. Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan

      Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on
      Maailman menoa
      27
      1997
    8. Miten ikinä kelpaisin sulle

      Sinä saat niiltä muilta naisilta paljon enemmän, mitä minulta... Tai mihin minä olisin valmis. Enkä edes olisi niin tait
      Ikävä
      20
      1751
    9. Edes vitamiinit eivät taanneet loputonta elämää

      Nimittäin niistä rahaa itselleen taikonut tohtori siirtyi tuonpuoleiseen.
      Maailman menoa
      33
      1507
    10. Kuinka kauan vielä

      jaksetaan vastustaa toisiamme?
      Ikävä
      71
      1327
    Aihe