Naiselle

ajatuksissani, myös huomenna.. Kivaa viikonloppua, sekä makoisia unia kun menet.. :)

http://www.youtube.com/watch?v=VcjzHMhBtf0
13682
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Samoin. Kiesus noita farkkuja...

Äänestä

Jospa se usko tulisi uniini ja kuivaisi kyyneleeni..
Hyvää yötä.

Äänestä

Kiitos samoin. Sinäkin olet koko ajan ajatuksissani. Kyllä minä uskon meihin ja rakkauteemme!

Äänestä

aamulla ensimmäisenä, ja illalla/yöllä viimeisenä mielessä olet,,,

Nuku ja kerää voimia itsellesi, ja ole huomennakin oma itsesi ;o), se sama joka olet aina ollut, sillä olethan sinä

http://www.youtube.com/watch?v=SIiVRuBckN4

Äänestä

Sinä ihana Mies.... Ei lakata uskomasta

Äänestä

Tekisi mieli, muttei kykene...itkemään. Hyvää yötä hänelle, rakkaalle söpöliinille. Rakastan sinua niin paljon, että tekis joskus mieli vetää itsensä jojoon. Kun on niin ikävä.

Äänestä
  • Miksi et etsi sitä naista viereesi?

    Äänestä

  • äläkä vedä itseäsi jojoon.

    Äänestä

  • Hei, ikävän vuoksi ei kannata kuolla. Kuoleman jälkeen ei tunne mitään, ikävän tunne ja kaikki muutkin tunteet todennäköisesti on mennyttä siinä vaiheessa. Tosin, en ole koskaan kuollut...Pystyisitkö nauttimaan ikävästäsi, edes hetkittäin, se on sitä että kaipaa toista, se on rakkausasia ja se on kaunista. Vaikka onkin kaihoisaa ja niin slaavilais-suomalaista. Ja itku puhdistaa. Itke. Kyllä sinä vielä saat hänet, söpöliinisi, omaksesi. Uskon niin.

    Äänestä

Ei saa ajatella noin, arvosta itseäsi . Rakkautta on myös huolehtia itsestään.

Äänestä

Aika vaikea uskoa ja elätellä toivoa, kun mies on sellainen körmy, joka ei juurikaan sivuilleen vilkaise. Nyt konkreettiset teot kehiin tai hermostun vielä enemmän ;D

Ihan oikeasti alkaa nössöttely sapettaa. Ei kovin miehekästä ;) ja minä kun tykkään miehekkäästä miehestä, joka vie ja saa naisen vikisemään. Jos jotain joskus kehkeytyisi, saisin varmaan olla aloitteellinen joka asiassa. Ei kiitos.

Jos totta puhutaan, niin mieshän ei ole kiinnostunut minusta. Välinpitämättömyys kohdattaessa puhuu puolestaan. Miksi vatussa en päästä jo irti, kun tämäkin viikko on tuottanut vain sellaista tuskaa ja ärräpäitä ettei koskaan.. Täytyy pitää syvällinen puhuttelu itselleni ja kaivaa jo vihdoin se järkikulta takataskusta.

Väärälle miehelle meni tämä, mutta tämä oli juuri oikea paikka laittaa tämä viesti.

Äänestä

...stop believin`.. Hieno biisi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olit tänäänkin kirjoitti:

ajatuksissani, myös huomenna.. Kivaa viikonloppua, sekä makoisia unia kun menet.. :)

http://www.youtube.com/watch?v=VcjzHMhBtf0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu