järkevintä olis unohtaa (n>m)

kaiken sählingin jälkeen, mutta kun ei vaan onnistu...mietin kokoajan, miten jakselet.
Toivottavasti järjen ääni on edes sut tavoittanut ja ajan kanssa kaikki korjaantunu arjen aherruksessa.
Harmi, kun ei nähdä enää normisti.
2131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miksei normisti nähä? Kuka oot...mies vai nainen, mistä. Piru vie et kuulostaa kaik nii tutuilta tääl...silti mahis siihe et oisit tutu on minimaalisen pieni=/.

Äänestä

Olen samaa mieltä. viisivuotta on tätä kestänyt ja nyt antaa ymmärtää ettei vois vähempää kiinnostaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


prkl ku riapoo kirjoitti:

kaiken sählingin jälkeen, mutta kun ei vaan onnistu...mietin kokoajan, miten jakselet.
Toivottavasti järjen ääni on edes sut tavoittanut ja ajan kanssa kaikki korjaantunu arjen aherruksessa.
Harmi, kun ei nähdä enää normisti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu