En mä tule

koskaan eroomaan. Mä rakastan omaa kultaani.
7159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ikävä palstalla, heti aamusta klo. 8.27 lauantaina. Heh.

Äänestä

Kuulostaa, että rakastat tosiaan häntä. Hyvästä kannattaa pitää kiinni.
En minäkään eroa oikeastaan kenenkään vuoksi. Haluan elää yksin. En voisi kunnioittaa enkä arvostaa häntä kaiken tämän jälkeen. Se on ehdoton edellytys toimivalle parisuhteelle.

Äänestä

Mutta, kun kultasi pettää sinua. Sorry...

Äänestä

Tämän halusin kuulla. Olen vilpittömästi onnellinen puolestasi. Olen kuullut että sulla on hyvä mies. Erittäin paljon rakkauden täytteisiä vuosia teidän perheelle

Äänestä

Mitä sä sitten täällä teet oo sen kultasi kanssa..

Äänestä

En minäkään....

Äänestä

lannista ketään. Se vaan halus kertoa että salaa täällä aamutuimaan täällä kirjottelee rakkaudestaan, tai sitten sitä ei edes ole.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


--n-- kirjoitti:

koskaan eroomaan. Mä rakastan omaa kultaani.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu