miestä ja sain aivan ekat orkut ,oman ikäset laukee jo kättelys
Nain 10v vanhempaa
MirriMärkänä
151481
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Jakorasia, jakorasia.. sellainen kotimainen elokuva on jäänyt mieleeni!
Niinpä, siinä on se pieni ero nuoren ja kokeneen panossa.
Nuoret ihan ok, mut malttia ja siemensyökyn hallintaa...
Oon sen ajan eläny. Kyl miehen tehtävä on antaa naiselle orgasmi. kokemus osoittanut naiset ovat olleet tyytyväisiä etenkin hieman vanhemmat osaavat nauttia.
Elä hölötä omias, miehen tehtävä ei oo muuta ku rojut ränniin... naisen ongelma jos ei laukee, ei se muutenkaan evoluution kannalta ole oleellista.
Nainen pitää hoidella kielellä. Mahtavaa kun nainen laukeaa suuhun. Sitten vasta panemaan, ellei itse ole lauennut jo lakanoihin...mikä on hyvin todennäköistä.
asiaa tosiaankin nainen täytyy hoitaa alkuvauhtiin suulla sit voi siirtyä hyvällä omallatunnolla.........maan
on mahtavaa kun nainen saa suuhun kroppa kaarella hakkaa märkää mirriä vasten naamataulua repii,kynsii,kirkuu
ei nukku maan vaan NAIMAAN
tosi on on mahtavaa kun nainen on yläpuolella tavara suun edessä ja sitten kielellä lirputtamaan ja imemään klitorista niin että hän laukeaa tulee mahtavat nesteet sen jälkeen rakastelu on mahtavaa on kokeiltu monta kertaa klitoris suussa ihanaa
Nuorempaa lihaa on kyllä ihana jyystää, ero kuin lähde- ja kraanavedellä!
Niin, kraanavettä tutkitaan paljon tarkemmin, ja yleensä se on parempaa...
Itse olen vielä nuori, 24-vuotias mies enkä ole koskaan lauennut seksin aikana vaikka olen jyystänyt ties kuinka kauan, että ei kaikki nuoret miehet laukea reisille. Olen myös hyvin kokematon seksiasioissa joten kyse on varmaankin jännityksestä. Hyvä puoli tässä on varmaan se että naiset tykkää siitä kun mies kestää pitkään. Toisaalta ei sekään hyvä ole jos ei onnistu laukemaan ollenkaan.
Useimmiten tollasis on kyse siit, et mies on tottunut masturboimaan hyvin tiukalla puristusotteella, jolloin tiukinkaan pimpsa ei kykene tuottamaan samanlaista puristusta ja mies ei laukea
Niin, unohdin mainita iät, olemme 52 ja 62
miestä sä kaipaat nuoret pojanholkit ovat vaan harjotelleet sul"masentaako"