Tarjoan vuokralle kahden auton hallipaikkaa Länsi-Pasilasta, Ilmalasta. Toinen paikoista sopii hyvin pidempiaikaiseen säilytykseen esim. kesäautolle. Toinen paikka soveltuu päivittäiseen käyttöön. Tiloissa ei voi huoltaa autoa, vain säilytys.
Halli sijaitsee kerrostaloasunnon alla. Se on peruslämmin ja lukittu. Avaaminen kaukosäätimellä. Sijainti: Kuuluttajankatu 6. Hinta 100-120 € /paikasta riippuen.
T. Niko
Yhteydenotto: autotalli(at)elisanet(piste)fi
Autohallipaikka vuokralle Länsi-Pasilasta
Ilmala1
1
745
Vastaukset
- merjaj72
Hei! Kesäauton säilytyspaikka kiinnostaisi, onko halli turvallinen, lämmin ja ei kostea? Kk-vuokra?
[email protected]
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1073219
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on962464- 242006
Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s221540Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?291520Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää151425Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?26937- 87932
Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai62856Syyskuussa 2025 ensirekisteröidyistä henkilöautoista 43 % oli täyssähköautoja.
Niitä rekisteröitiin 2 592 eli 41 % enemmän kuin vuotta aiemmin. Syyskuussa 2025 rekisteröidyistä uusista henkilöautois2799