Olivatko koirasusisekuleita?
http://www.satakunnankansa.fi/Satakunta/1194834467913/artikkeli/huittislainen lampuri menetti 18 lammasta susien hyokkayksessa.html
Susi tappaa huvikseen, metsästäjä syödäkseen
7
228
Vastaukset
- kannattaako
näitä linkittää ? taas kaiken maailman paskaperseet rupeavat sökeltämään villikoiristaan tai koirasusilaumoistaan vaikka tuskin itse erottaisivat kissaa koirasta.
- Paappa 2
Näin on. Susianalyytikko pian taas tumputtaa orgasmihin saakka!!
Paappa 2 kirjoitti:
Näin on. Susianalyytikko pian taas tumputtaa orgasmihin saakka!!
Heh heh, kyllähän tässä jo useampi varvi on lentänyt ja juhlaryyppy valunut kurkusta alas. On tämä niin makoisa ja ihana tapahtuma. Mahtava susi on jälleen todistanut voimaansa ja suuruuttansa.
- OTTAISI
LAMPAANSA YÖAJAKSI SISÄLLE EKÄ SITTEN RUIKUTTAISI.
- Eikö teillä ole
kotioloissa etes kuivaa leivän kyrsää kun täytyy lähteä metsälle.Olisitte niillä tussari ja metsästylupamaksu rahoilla ostaneet etes jauhoja niin muija oisi puuron keittänyt.
- ja vittuakohan
se sinulle "etes" kuuluu ? taitaapa olla pikkaisen paremmat sapuskat mitä sinulla.
- karhulle ruokaa
Kyllä on ihmeellistä vinkumista susista ja karhuista, ne kuuluvat enemmän luontoon kuin ihminen.
Ihminen ei kuole sukupuuttoon vaikka välillä susi tai karhu ihmisen söisikin ja lampaathan ne herkkua vasta karhulle ja sudelle onkin, nekin tarttee ruokaa siinä missä ihminenkin.
Pelätkää enemmän juoppoa naapurianne tai jotain vastaantulevaa kriminaalia sillä niitä suomenmaassa riittää enemmän kuin peto-eläimiä...tuo peto-eläin nimi nyt on ihan väärä, ihminen se peto on eikä eläin.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741