Eiköhän tää ollut tässä

Meni sitten tämäkin kesä päin ittua, ikävöidessä.
4242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ihmiseläin häkissä.Avaimet taskussa.

Äänestä

Koko elämä meni hänen takiaan.

Äänestä

ajattelin juuri, että saa riittää eli elämässä taas eteenpäin kohti uusia haasteita. Kaikkea hyvää sinulle.

Äänestä
  • Vaan on se kummallista, että täällä valitetaan ja laitetaan tilanteita poikki sun muuta. Mutta ei uskalleta tehdä mitään siellä irl, jossa se kaivattu oikeesti on, ei se täällä oo! Ymmärrän, jos purkaa muuten vaan oloaan tänne, mutta ei täällä ihmissuhteita luoda eikä katkaista. Keskustelkaa hemmetti soikoon naamatusten, niin asiat selkenee ihan varmasti kerralla puoleen tai toiseen. Ei jää tilaa turhille kuvitelmille. Tai yrittäkää nyt edes!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aikansakutakin kirjoitti:

Meni sitten tämäkin kesä päin ittua, ikävöidessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu