Olen 25-vuotias aktiivisesti saleileva nuori mies. Lihaksia treenaillessa luonnollisesti iskee jumeja ja ne alkaa hoitamattomana vaivaamaan. Olen tässä vältellyt hierontaa vuosia, sillä säikähdin ja nolostuin äärettömästi saatuani erektion hierojalla. Mietinki siis löytyykö Oulusta hierojaa, jonka kanssa voi nauttia molemminpuoleista luottamusta ja olla hierottavana vaikka siitä hieman kiihottuisikin?
Mieshieroja Oulussa
4
275
Vastaukset
kysit rohkeasti ongelmasta joka vaivaa monia miehiä. suosittelen, etä kertoisit asiasta vaikka jo aikaa varatessasi tai vastaanotolle mennessäsi. uskon, että hieroja ymmärtää kun kerrot siitä rohkeasti. ja aina voi kysyä toiselta hierojalta aikaa jos tuntuu että asia on vaikea hierojallesi.
itse suhtaudun tuollaisen ongelmaan luonnollisesti, ei siihen juuri kiinnitä huomiota kun työtään tekee.- Naishieroja
Kyllä nämä tahattomat ja mieksei tahallisetkin erektiot käydään jo koulutukessa läpi. Ei ne ole mikään ongelma. Toisilla esim reiden sisäpinta on niin herkkä, että voi alkaa keulia vaikkei tahtoisikaan. Ei se ole mikään ongelma alan ihmislle oli sitten mies tai naishieroja.
Mua ainakaan haittaa pätkääkään. Onhan noita nähty ja mitä tapahtuu neljän seinän sisällä, sehän on vaitiolovelvollisuuden piirissä kuitenkin. - asiantuntevaa
laita yhteystietosi txt 040-4623797. tulisin asiakkaaksesi.
sähköpostini löytyy profiilistani..voin sitä kautta jättää puh.numeroni
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1802240- 1751861
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1701732Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys1101548Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise261504- 1091260
Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1671114Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c771073Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää150983Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,58965