Mahdollinen kiinnostuksesi mua kohtaan taisi loppua viimeistään silloin, kun horoskooppini selvisi. Eihän me sovittaisi merkkien perusteella yhteen ollenkaan.
Tiedän, ettei se ainoa syy ollut. Silti toivon, että et oikeasti antaisi joidenkin horoskooppien vaikuttaa elämääsi.
Välillä tuntuu, että meistä olis voinu tulla jotain.
Tiedän, ettei se ainoa syy ollut. Silti toivon, että et oikeasti antaisi joidenkin horoskooppien vaikuttaa elämääsi.
Välillä tuntuu, että meistä olis voinu tulla jotain.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Eipä olettaa asioita vaan kysyä mitenkä asiat oikeasti ovat.
Ei myöskään pidä haukkua ketään typerykseksi kaikista vähiten naista koska nainen muistaa kaiken.
Jos et itse tunne ihmistä niin älä ainakaan oleta äläkä luule että vesimies unohtaisi.
Nyt hattu kouraan ja anteeksi pyytämään ja anna vesimiehelle aikaa. Älä tee sitä virhettä minkä minä tein.
Niin, selvennykseksi että olen itse se typerys. Ja viesti meni miehelle. :)
Aikaa tässä on annettu niin paljon, että hän ei mua varmaan enää edes muista.
Ap. on horoskoopiltaan?
No synttärit on vielä tulossa tänä vuonna. Tarkemmin en sano.
Vesihiisi Sihisee Hississä. Aina ja iankaikkisesti aamen.
ei uskota horoskooppeihin, joten tuskin viestisi tavoittaa kohdettaan. Minä en tiedä ihmisten horoskooppimerkkejä, hyvä kun omani edes. :]
Riippuu veskarista..
Tuskin viestini täällä tavoittaa kohdettaan. Ja varmaan parempi ettei tavoitakaan. Mutta tiedän, että horoskoopit tuota vesimiestä kiinnostavat. Sitä en sitten tiedä, kuinka tosissaan se niiden suhteen on.
Mie kaipailen hevimiestä.
Metallimiestä.
vaikka cnc-koneistajaa. :)
http://www.youtube.com/watch?v=9RuNdb1Dt0o
Tämä vesimies nainen kaipailee Jousimies miestä, mutta taitaa kaipailuksi jäädäkin... Ja kyllä jotkut vesimiehetkin voivat uskoa horoskooppeihin. En niihin itse nyt niin kirjaimellisesti usko, mutta kyllä niin monta kertaa on osunut jotkut asiat pelottavan hyvin oikeaan, että välillä ihmettelee, miten on mahdollista moinen.
Vesimies on suuttuessaan todella pitkävihainen,voin kertoa omalta kohdaltani etten anna ikinä anteeksi.Minun vihani ei ole ulospäinsuuntauvaa,pidän sen itselläni,toinen voi luulla että olen antanut anteeksi,mutta niin ei tapahdu koskaan.
Eikö ole mitään mahdollisuutta tai tietä siihen että voisi saada anteeksi vesimieheltä?
Itse kun olen lyhytvihainen ihminen joka ei jaksa kaunaa kantaa ja sanoo joka välillä ihan liian pahasti kun mitä tarkoittaa. Suutahtaessa joskus lipasahtaa vaikka yritän aina olla ystävällinen ja mukava muille.
Haluaisin vielä joskus sopia ja pyytää kunnolla anteeksi vesimies naiselta.
uteliaisuuteni heräsi. Mitä haluaisit pyytää tuolta vesimieheltä anteeksi ja mikä sen estää, jos tapaat häntä jossain? Minä yritän aina mahdollisimman pian pyytää anteeksi henkilöltä, jota huomaan loukanneeni jollain tavoin. Ihan jo oman itsenikin vuoksi, koska sopimatta jääneet asiat jäävät vaivaamaan mieltäni.
Olen muutaman vesimiehen tuntenut, eivätkä he ole olleet pitkävihaisia ihmisiä - yhtä lukuunottamatta. Tällä yhdellä miehellä on Kuu Skorpionissa eli kuumerkkinä Skorpioni.
Siitä pitkävihaisuus.
Itse en voisi Vesimies mieheen rakastua. He eivät ole perhekeskeisiä, vaan aina jossain menossa.
Vesimies, vaaka ja kaksonen sopivat ilmanmerkkeinä kai parhaiten yhteen!