Malagasta Gibraltarille

Miten parhaiten Gibraltarille? Bussilla la Lineaanko? Entäs liikkuminen Gibraltarissa, ajaako siellä joku bussi esim. Europa Pointille ja Rockin huipulle? Kiitokset tiedoista.
1273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Centro Finlandia järjestää matkoja Gibraltarille ns. ovelta ovelle. Parhaiten löydät tietoa www.fuengirola.fi

ps. varaudu pitkiin, usean tunnin jonoihin rajalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Malaga kirjoitti:

Miten parhaiten Gibraltarille? Bussilla la Lineaanko? Entäs liikkuminen Gibraltarissa, ajaako siellä joku bussi esim. Europa Pointille ja Rockin huipulle? Kiitokset tiedoista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu