Ihmissudet

Ihmissudeksi purkivä

Ihmissudet ovation ihmisiä, jotka täyden kuun aikana muuttuvat suden kaltaisiksi olioiksi. Asia on totta ja itse toivon olevani sellainen.

6

727

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Bad wolf

      Et ikinä saata olla ihmissusi minäkään en ole ihmissusi minulla on vain suden sielu
      mutta kuten mestari sanoo toivo ei ole mennyttä mutta hän mielellään puree cain alaikäisiä

      • Wembley

        Tai sitten sä vaan haluisit, että sulla ois suden sielu.


    • FOH,FOH,HUHUUUUUU

      MYÄS MÄÄ LUULEN OLEVANI, MITEN VARMISTAN OLETUKSEN?

    • Suurta Tarinaa

      Niasnoidilla on tapana kerran kuussa, kenties täyskuun aikana kerääntyä yhteen ja pitää hauskaa, huutaa, tehdä taikaa ja mustaa magiaa, lentää luudalla kuun paisteessa ja ties mitä paljon muuta.
      Silloin kuolevaisen ei kannata tulla lähelle.

      Kansanperinteessä on olemassa Kuuajelu. Eli ajellaan rekilllä yöllä kuun paisteessa ja kerrotaan tarinoita.

      Naiset ovat kuin käskystä eläviä kuuntelijoita, jotka aktivoituvat Jumalan käskylle yhteen ääneen kun on aika. Täysikuu on yksi aika, jolloin on suuri mahdollisuus että naisista tulee "noitia", silä he lakkaavat ajattelemasta loogisesti ja voivat eksyä ties mihin. Heistä voi tulla aggressiivisiä valloittajaa tai yli passiivisia mustia aukkoja omissa oloissaan...kodikkaita kissojakin. Naiset aktivoituvat kanssa kosmoksen käskyille yhtäaikaa myös muista syistä, jotka miehelle tuo sellaista psykoottista tunnetta, että mitä ne naiset taas keksivät! Salaperäinen kansa ne naiset. Zelda jumalia maan päällä. No, eihän miehellä ole muutakan tekemistä täällä.

      Mies on elementissään Mars alaisena kun saa seilata meriä ja kiivetä vuorelle ja olla erämaassa.

    • Tohtori määrää

      Muistakaa kuitenkin ottaa lääkkeenne.

    • BLOODisLIFE

      Jos joku näyttää muiden mielestä joltain ihmissudelta niin se on hirsutismia, jotain sairautta, syndroomaa, oireyhtymää... Mothman oli pöllö jolla on punaset silmät! Chupacabra on vampyyri tai koira tai joku muu, lumimies on kahdella tassulla kaukana tai lumimyrskyssä seisova jääkarhu!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomessa on meneillään boomereiden kosto

      1990-luvun lamassa osumaa saaneet sukupolvet toivovat sen jälkeen syntyneille sukupolville kärsimystä porvareita äänestä
      Maailman menoa
      24
      2232
    2. Petteri Orpon kommentti persujen väkivaltaan?

      Hiirenhiljaa taas on, kun Tampereella persulahkon ääriosasto pahoinpiteli kantasuomalaisen tytön. Missä on pääministeri
      Maailman menoa
      28
      1606
    3. Mitä ikävöit eniten

      kaivatussasi? 🫶
      Ikävä
      89
      1392
    4. Onko sinulla jalostettu koira? Nämä tekijät altistavat koiran sairastumiselle

      Moni Suomessa suosittu koirarotu on sairas ulkonäkökeskeisen jalostuksen ja ääripiirteiden vuoksi. Erityisesti tietyt t
      Koirat
      23
      1375
    5. Anabaptismin kirous

      Uudestikastetut lahkolaiset joutuvat valheen kierteeseen. He joutuvat herjaamaan lapsena saamaanssa kastetta nimeen Isä
      Kaste
      417
      1072
    6. Miten voit vain

      Olla kuin mitään ei olisi?
      Ikävä
      117
      984
    7. Pelolla pakottaminen

      Kristinusko on tuovinaan valoa ja toivoa, mutta ensin pitää olla pimeyttä ja toivottomutta jotta joku valoa ja toivoa ha
      Kaste
      624
      906
    8. Robotiikka korvaa tulevaisuudessa seurustelusuhteet

      Haluan herättää keskustelua aiheesta. Asiantuntijoiden mukaan robottien kehitys on 10-15 vuoden päässä siitä että voidaa
      Sinkut
      234
      856
    9. kamera hakokylässä

      kamera kuvaamassa yleistä tietä laittomasti ristauksessa hakokylä-raatevaara!
      Hyrynsalmi
      12
      690
    10. Suomuksen kuumin kaupan kassa?

      Missä kaupassa on, siellä minäkin alan käymään.
      Suomussalmi
      10
      680
    Aihe