Ihmissudet

Ihmissudeksi purkivä

Ihmissudet ovation ihmisiä, jotka täyden kuun aikana muuttuvat suden kaltaisiksi olioiksi. Asia on totta ja itse toivon olevani sellainen.

6

685

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Bad wolf

      Et ikinä saata olla ihmissusi minäkään en ole ihmissusi minulla on vain suden sielu
      mutta kuten mestari sanoo toivo ei ole mennyttä mutta hän mielellään puree cain alaikäisiä

      • Wembley

        Tai sitten sä vaan haluisit, että sulla ois suden sielu.


    • FOH,FOH,HUHUUUUUU

      MYÄS MÄÄ LUULEN OLEVANI, MITEN VARMISTAN OLETUKSEN?

    • Suurta Tarinaa

      Niasnoidilla on tapana kerran kuussa, kenties täyskuun aikana kerääntyä yhteen ja pitää hauskaa, huutaa, tehdä taikaa ja mustaa magiaa, lentää luudalla kuun paisteessa ja ties mitä paljon muuta.
      Silloin kuolevaisen ei kannata tulla lähelle.

      Kansanperinteessä on olemassa Kuuajelu. Eli ajellaan rekilllä yöllä kuun paisteessa ja kerrotaan tarinoita.

      Naiset ovat kuin käskystä eläviä kuuntelijoita, jotka aktivoituvat Jumalan käskylle yhteen ääneen kun on aika. Täysikuu on yksi aika, jolloin on suuri mahdollisuus että naisista tulee "noitia", silä he lakkaavat ajattelemasta loogisesti ja voivat eksyä ties mihin. Heistä voi tulla aggressiivisiä valloittajaa tai yli passiivisia mustia aukkoja omissa oloissaan...kodikkaita kissojakin. Naiset aktivoituvat kanssa kosmoksen käskyille yhtäaikaa myös muista syistä, jotka miehelle tuo sellaista psykoottista tunnetta, että mitä ne naiset taas keksivät! Salaperäinen kansa ne naiset. Zelda jumalia maan päällä. No, eihän miehellä ole muutakan tekemistä täällä.

      Mies on elementissään Mars alaisena kun saa seilata meriä ja kiivetä vuorelle ja olla erämaassa.

    • Tohtori määrää

      Muistakaa kuitenkin ottaa lääkkeenne.

    • BLOODisLIFE

      Jos joku näyttää muiden mielestä joltain ihmissudelta niin se on hirsutismia, jotain sairautta, syndroomaa, oireyhtymää... Mothman oli pöllö jolla on punaset silmät! Chupacabra on vampyyri tai koira tai joku muu, lumimies on kahdella tassulla kaukana tai lumimyrskyssä seisova jääkarhu!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      33
      1329
    2. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1105
    3. Tuleeko tästä

      Enää mitään. Voiko mitään enää korjata?
      Ikävä
      105
      965
    4. 41000 kavallettu rahaa

      uutisoi Kaleva ja iltasanomat vuosina 2020-2022 välisenä aikana hävinnyt toi summa tuomittu nainen 1971 syntynyt.
      Pyhäjärvi
      43
      933
    5. Mitä muutoksia tekisit

      kaivatullesi? Miten on? Muista olla REHELLINEN 📸
      Ikävä
      66
      765
    6. Kerro minulle

      Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö
      Ikävä
      56
      749
    7. Tietäisitpä vain mitä se

      yksikin on susta puhunut :) j
      Ikävä
      42
      746
    8. Fantasioista

      Suurimmalla osalla meistä on jonkinlaisia eroottisia fantasioita. Miten sinä suhtaudut fantasioihin? Ruokitko niitä vai
      Sinkut
      116
      727
    9. Se riisuu suosimasi paatoksen, paljastaa egosi tyhjäksi

      Idän fisosofian vihaaja kirjoitti: "Muuten tämä idän-uskontojen mekaniikka hävitää ja hautaa tästä kaiken hyvän paatoks
      Hindulaisuus
      302
      666
    10. Olet sinä ihana

      Muttei sua taida kiinnostaa muu kuin sun työ:(
      Ikävä
      29
      655
    Aihe