Ihmissudet

Ihmissudeksi purkivä

Ihmissudet ovation ihmisiä, jotka täyden kuun aikana muuttuvat suden kaltaisiksi olioiksi. Asia on totta ja itse toivon olevani sellainen.

6

667

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Bad wolf

      Et ikinä saata olla ihmissusi minäkään en ole ihmissusi minulla on vain suden sielu
      mutta kuten mestari sanoo toivo ei ole mennyttä mutta hän mielellään puree cain alaikäisiä

      • Wembley

        Tai sitten sä vaan haluisit, että sulla ois suden sielu.


    • FOH,FOH,HUHUUUUUU

      MYÄS MÄÄ LUULEN OLEVANI, MITEN VARMISTAN OLETUKSEN?

    • Suurta Tarinaa

      Niasnoidilla on tapana kerran kuussa, kenties täyskuun aikana kerääntyä yhteen ja pitää hauskaa, huutaa, tehdä taikaa ja mustaa magiaa, lentää luudalla kuun paisteessa ja ties mitä paljon muuta.
      Silloin kuolevaisen ei kannata tulla lähelle.

      Kansanperinteessä on olemassa Kuuajelu. Eli ajellaan rekilllä yöllä kuun paisteessa ja kerrotaan tarinoita.

      Naiset ovat kuin käskystä eläviä kuuntelijoita, jotka aktivoituvat Jumalan käskylle yhteen ääneen kun on aika. Täysikuu on yksi aika, jolloin on suuri mahdollisuus että naisista tulee "noitia", silä he lakkaavat ajattelemasta loogisesti ja voivat eksyä ties mihin. Heistä voi tulla aggressiivisiä valloittajaa tai yli passiivisia mustia aukkoja omissa oloissaan...kodikkaita kissojakin. Naiset aktivoituvat kanssa kosmoksen käskyille yhtäaikaa myös muista syistä, jotka miehelle tuo sellaista psykoottista tunnetta, että mitä ne naiset taas keksivät! Salaperäinen kansa ne naiset. Zelda jumalia maan päällä. No, eihän miehellä ole muutakan tekemistä täällä.

      Mies on elementissään Mars alaisena kun saa seilata meriä ja kiivetä vuorelle ja olla erämaassa.

    • Tohtori määrää

      Muistakaa kuitenkin ottaa lääkkeenne.

    • BLOODisLIFE

      Jos joku näyttää muiden mielestä joltain ihmissudelta niin se on hirsutismia, jotain sairautta, syndroomaa, oireyhtymää... Mothman oli pöllö jolla on punaset silmät! Chupacabra on vampyyri tai koira tai joku muu, lumimies on kahdella tassulla kaukana tai lumimyrskyssä seisova jääkarhu!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      402
      4858
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      156
      2771
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      91
      2369
    4. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      36
      1548
    5. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      46
      1513
    6. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      46
      1500
    7. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      85
      1334
    8. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      155
      1078
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      10
      1065
    10. MTV: Vappu Pimiä lataa yllättävän kommentin Helena Puolakasta: "Eihän Helena Puolakkakaan..."

      Miten Vappu Pimiä pärjäsi mielestäsi MasterChef-tuomarina? Pimiä aloitti MasterChef-tuomarina uudessa pestissä. Nyt Pim
      Tv-sarjat
      14
      1012
    Aihe