mitäs

öljyä olette laittaneet/ suosittelette civic 1.8 sport vm.2007 80000km huollossa?!
488
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

itse käyttänyt castrollin magnatecciä

Äänestä

Mobilin kolmetonnista.. Kallista, mutta hyvin pelittää

Äänestä

Mobil 1 0W-40, varsinkin näin talvea lähestyttäessä ainakin joku 0W öljy.

Äänestä
  • 5-40 riittää ympärivuotiseksi!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vee-tec kirjoitti:

öljyä olette laittaneet/ suosittelette civic 1.8 sport vm.2007 80000km huollossa?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu