Miten paljon penis vielä kasvaa?

Olen 16v ja penikseni on 16cm stondiksessa mutta lepotilassa alle 8cm :( En tiedä miksi se on niin pieni, mutta se onki sitten komea näky kun kalsareiden läpi seisoo niin se on semmonen teltta :D
4140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitä helvettiä se lepopituus merkitsee? Tuskin sä velttona sitä missään tositouhuissa käytät.

Äänestä

juo ES™

Äänestä
  • Unohtu ostaa 12 packii ES:ssää D:

    Äänestä

Ikäväkseni joudun ilmoittamaan, että armeijan jälkeen se alkaa kutistua kunnes on enää tappi jäljellä. Kannattaa nauttia vielä, kun voit.

Terveisin Tohtori Turunen Helsingin oikein pienestä sairaalasta

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Stond1s kirjoitti:

Olen 16v ja penikseni on 16cm stondiksessa mutta lepotilassa alle 8cm :( En tiedä miksi se on niin pieni, mutta se onki sitten komea näky kun kalsareiden läpi seisoo niin se on semmonen teltta :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu