Palanen glamourista totuutta

http://talonmiesjulmajj.blogspot.fi/2013/08/palanen-tarkastettua-totuuttakin.html

Loppuja tiedonsirpaleita vielä tarkistetaan mm. Kooman miamisen loma . . .
3309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pilkka näköjään osui oikeaan, saman jutun laiton toisen lehden sivulle ( omistajan vaimon nimen saanut)
niin välittömästi mode putsasi jutun . . .

Onkohan tässä kaksi ei puolella olevaa lehtitaloa, ketä yrittää tehdä jutun juurta ? ? ?

Äänestä

Taas toi paskablogi, opettele kirjoittamaan amis suomea!

Äänestä

SÄÄLITTÄVÄ NÄÄTÄ!!!! KUKAAN EI HALUA LUKEA TUOLLAISTA SOOPAA!!! JULIA TODELLAKIN OLI MIAMISSA!! NÄKEEHÄN SEN KUVISTAKIN KUINKA RUSKETTUNUT ON!!!!!! KATEELLISTEN PUHETTA TAAS!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Karman laki kirjoitti:

http://talonmiesjulmajj.blogspot.fi/2013/08/palanen-tarkastettua-totuuttakin.html

Loppuja tiedonsirpaleita vielä tarkistetaan mm. Kooman miamisen loma . . .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu