Tympeä morsian Tsaarin häissä

Kovin onnelliselta ei näytä tuo morsmaikku. Mutta venäläisnaiset taitavat usein olla kuin sitruunan nielleitä.

http://www.seiska.fi/Antti-Kurhinen/Nain-Tsaari-parhaan-kaverin-haissa-todistajana-/1015725
2270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei voi olla onnellinen, koska tuo työtön huijari *tsaari* on parin metrin päässä haisemassa.

Äänestä

Tsaari on paras. Tateista tatein tatti tattinen Tsaari tattispaloineen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hjäppi not kirjoitti:

Kovin onnelliselta ei näytä tuo morsmaikku. Mutta venäläisnaiset taitavat usein olla kuin sitruunan nielleitä.

http://www.seiska.fi/Antti-Kurhinen/Nain-Tsaari-parhaan-kaverin-haissa-todistajana-/1015725

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu