Sinä

jätit minuun sellaisen eroottisen latauksen, että tämän hallinnassa tarvitaan jo yli-inhimillistä tahdon voimaa...no, minä käännän tämän eduksi konsteilla, jotka sinäkin tiedät:) Toivottavasti pärjäät.
141347
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Pornon katselu helpottaa.

Äänestä
  • Wrong.:)

    Äänestä

jaahas, ilmeisestikö olemme tavanneet, onko pitkäkin aika tuosta kohtaamisestamme? ;) Eikö vihdoinkin voitaisi tehdä se mitä kumpikin tahtoo

Äänestä

Arvaan että lähdet puntille? Oletko Volvomies? Sellaista intohimoa, mitä mulla oli yhden Volvomiehen kanssa, ei monen kanssa pysty kokemaan. Sehän oli parasta ikinä! Huoh, kaipaan sitä... En uskalla nyt muita edes lähelleni päästää, enkä halua. Volvomies tietää kyllä syyn.

Äänestä

Milloin näimme viimeksi?
Minä jäin kaipaamaan sinua kun lähdit ..kuulin oven sulkeutuvan ja samalla suljin silmäni.
Jäi iholle ikävä.. sinun kosketusta kaipaan..

Äänestä

saisinpa tulla ihollesi nainen,arvaa vain olenko haaveillut sinusta..? mistäpä minä lähdin, moneen päivään nähty..

Äänestä
  • no ei toooooooooooooosi moneen päivään ja taitaa olla toivotonta

    Äänestä

Niinpä niin, ihollesi haluan minäkin..onneksi tänään nähtiin vielä pikaisesti..menee taas muutama päivä niin ettei nähdä:( voi kun uskaltaisinkin tehdä aloitteen...olisin voinut pienen hellän hetken huolia...ihan salaa

Äänestä

Tiedänpä hyvinkin... Tämä viikko mennyt niissä fiiliksissä kärvistellessä eli sellaista "pärjäämistä"... Lisää, kiitos...

Äänestä
  • Mä en pääse karkuun näistä muistoista mitä meidän välillä tapahtu.. nämä tunteet menevät aaltoina.. voi luoja mä niin tahdon suo lisää. Enemmän! Enemmän ja enemmän! Se kemia jo alusta alkaen. Vain harvoin voi kokea jotain niin suurta jännitettä. Halu koskettaa ohimennen ja ikävä kyllä..salaa.

    Äänestä

Onhan kohtaamisestamme jo melkein kuukausi. Ei kai kukaan voi kaivata sellaista iholleen, jota ei ole koskaan nähnyt, vai:)?

Äänestä
  • en tiedä kuka täällä kirjoittelee ja epäilen että sä lukisit näitä, mutta
    valehdellaan tämä on totta skyfall
    uskon, että

    Äänestä

  • Edellisestä tapaamisesta on kulunut miltein kuukausi, päivälleen.
    Olisi hullua jos olisit juuri hän ketä tahdon..ja kaipaan..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


senkin nainen kirjoitti:

jätit minuun sellaisen eroottisen latauksen, että tämän hallinnassa tarvitaan jo yli-inhimillistä tahdon voimaa...no, minä käännän tämän eduksi konsteilla, jotka sinäkin tiedät:) Toivottavasti pärjäät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu