Kyykytin Octavialla Lamborghinin

Eipä mahtanut Lamborghini mitään kun lähdettiin valoista. Autona Octavia 1.2 TSI.
781
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Skeidamiehet kovia kyykkimään..

Äänestä

Jopa Skodan pienin 1.2 TSI kone on tehokkaampi kuin moni paljon isompi kone. Ei ihme, että kyykytys on mahdollista. Kyllä noi italoritsat tiedetään, eihän niistä mihinkään ole.

Äänestä

Äi sä olit se, joka tuli mopoautoni perässä... Mihin oikein jäit?

Äänestä

Harvoin traktori henkilöautolle kiihdytyksessä pärjääkään.........

Äänestä

Upeaa mutta nyt paska osuu omalle naamalle. Kaikki ovat,saaneet skodistien kyykyttelyjutuista tarpeekseen, todellisuudessa jopa Skoda RS jää tarvittaessa kuin tikku paskaan takavetoiselle pienepi tehoiselle dieselille

Äänestä

Skodahan on itäauto. Skoda kuski kyykyttää aina itsensä ajaessaa sillä itäautolla sillä sitä häpeää ei koe missään muussa merkissä niin voimakkaasti. Daciakaan ei aiheuta niin voimakasta häpeää kun sköndä skeida vaikka ihan ritsa sekin on. Dacia kuitenkin on ainoa skodan todellinen kilpailija itäautokategoriassa.

Äänestä

Kateellinen lambokuski ei uskaltanut lähtä kilpasille

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ocu III kirjoitti:

Eipä mahtanut Lamborghini mitään kun lähdettiin valoista. Autona Octavia 1.2 TSI.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu