Onko jollain jäännyt ylimääräsiä cialiksia??

Nainen:)

Hei mieheni ei kehtaa mennä lääkäriin vaikka olen sanonut että siinä ei ole mtn noloa :) siksi kysynkin täältä onko jollain jäännyt kaapin pohjalle ylimääräsiä cialiksia? olisin valmis ostamaan ne pois :)

4

349

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kyltymätön

      Kaapin pohjalla kyllä on cialiksia,mutta ei yhtään ylimääräistä! Itse menin lääkäriin ja pyysin niitä ilman mitään selityksiä,lääkäri kirjotti reseptin heti ja minä hilpasin kiireen vilkkaan apteekkiin,pikkusen ovat hinnakkaita pillereitä mutta niillä saan kahden vuorokauden aikana stondiksen välittömästi jos tarve vaatii! Rohkeesti vaan lekuriin miehesi kanssa!Jos se ei suostu menemään niin voithan sä tulla mun luokse kokeilemaan cialiksen tehoa! ;-)

    • japa3

      Täällä olisi cialis 20mg paketti jouten,laita osoite,otan yhteyttä.

    • nainen:)

      Hei japa3 kuulostaa todella hyvälle :) tässä on mun sähköposti [email protected] sinne jos laitat tietoa et paljon sulla niitä on ja paljon niistä haluat? :)

    • urpourputtaja

      Jos miehesi ei kehtaa lääkäriin niin menköön venäjälle. Sieltä saa apteekista noin vaan. Hinta sama kun suomessa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1104
    2. 69
      1044
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      48
      964
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      948
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      905
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      694
    7. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      32
      674
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      597
    9. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      580
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      536
    Aihe