Miettinyt joskus

oliko joitain ihmisiä
suhdetta vastaan. Jotain perää siinä?
3205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toki voi olla ettei kiinnostusta tarpeeksi ole. Tulihan ne pakitkin.

Joskus saatto tilanne silti muuttua.

Äänestä

minä ole hänelle pakkeja antanut kertaakaan . Joten ei varmaan minulle tämä ollut.

Äänestä

Jos meistä tulisi pari. Antaa jo vähän vastauksia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


siltä tuntunu kirjoitti:

oliko joitain ihmisiä
suhdetta vastaan. Jotain perää siinä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu