Eskelisestä tiedotetaan että voittanut taas Portugalin mestaruuden SuperCars Seriesissä. Kyllä pahemmin kerran johdatetaan ihmisiä harhaan täysin ala-arvoisella tiedotuksella. Vähän kun selailee niin selviää että Eskelisen tiimikaveri on kruunattu mestaruudeksi. Tällä samalla tiedottamisellahan voitaisiin sanoa että JM Latvala on kiinni rallin maailmanmestaruudessa kun todellisuudessa talli on siinä kiinni. Samasta kaverista julkaistiin Neste Oil Rallyyn tiedote, että lähtee tavoittelemaan Keski-Suomen herruutta. Ja mitähän herruutta, eihän se kaveri ehdi edes viime vuoden rallin SM-sarjan voittaja-autolla ralleissa kaksivetoisten mukaan. Eikä nuo kierrosajat tuolla Portugalissakaan paljoa mairittele. Joten, lopettakaa nyt hyvänen aika tuollaisen kädettömän kaverin esiintuonti!!!
Eskelisen tiedotteet
käsikädetön
0
200
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.693254Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91881Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241269- 1291058
- 991002
- 60954
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67936Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6885- 84879
- 34810