..en tiedä mitä tehdä ilman Sinua, olen eksyksissä ja surullinen :) Ottaisit yhteyttä, jos löydettäisiin vaikka polku takaisin ?
Pupuseni..
tuuliviiri :(
12403
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
yritän löytää, mutta mikä niistä on se mitä hän itse toivoisi:( ja löytäisinkö perille
kuulosti aikas pahalta mut tohon viestiis,jos sä oot aiheuttanu sen et teiän polut on erkaantunu niin sun pitää kyllä sit asia myös korjata, siinä tapauksessa sä et voi oottaa et se toinen tulee noin vaan takas. mitä lienet tehnykkään niin älä vaadi toisen olevan kuin mitään ei ois tapahtunu. jokasen pitää korjata erheensä ite.
avain silloin kun on tehnyt pahoin.
Kannattaisko vastedes kulkee käsikynkkää ettei eksyis..
mielestäni, viestistä saa kuvan että ap on aiheuttanut eron mutta silti on otsaa vain pyytää toista ottamaan yhteyttä. kyllä se on rikkojan homma se.
se joka rikkoo myös korjaa.
millaiset fiilikset arvelet sillä pupusella olevan, oletko tullut miettineeksi oman itsesäälisi vallassa?
aina ottaa ja kantaa vastuu. Sitä ei saa sysätä toisen kontolle.
että nyt olet ilman häntä?
Tuuliviirilläkö ei ole pupusen yhteystietoja? Vai miksi et itse ota yhteyttä?
Otithan Tuuliviiri yhteyttä jo häneen? Kipinkapin nyt :-)
Älä jää odottamaan liian pitkäksi aikaa.
Odotan niin kuulevani sinusta...itse en enää uskalla yhteyttä ottaa. Kaipaan sinua niin :(
Älä odota... Aika ajaa ohi. Selvitä asiat nyt, kun vielä voit.