Voi vanha

vanha sydämmeni, ei tässä voi kun sanoa että voi voi itselle, ei noin suloista miestä saisi olla olemassa ;)...vuosi on mennyt näiden tunteiden kans riutuessa, eikä laantumista näy..:( no, onneksi näidenkin kans on oppinut elämään.
4170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kyllä yli seisviitoset voi viel ihastua. Ei kuule nainen hätiä mitiä. Ehitää vihille ennen kasikympisiä.

Äänestä
  • jooooooooooo ja ikähaitariha nousee ku myö vanhetaa ja elintaso paranee vaan. Että sitten 110 ikäsenä mennää vaikka kolmanne tai neljänne kerra naimisssii kun on ne ekat morsmaikut vanhuuten kopsahtaneet.

    Äänestä

  • uudestaa ja uudestaa kirjoitti:

    jooooooooooo ja ikähaitariha nousee ku myö vanhetaa ja elintaso paranee vaan. Että sitten 110 ikäsenä mennää vaikka kolmanne tai neljänne kerra naimisssii kun on ne ekat morsmaikut vanhuuten kopsahtaneet.

    njaaa ja sitte kun perii ne niin rikastuu. varma tuottovinkki.

    Äänestä

niin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


¤¤¤¤¤ kirjoitti:

vanha sydämmeni, ei tässä voi kun sanoa että voi voi itselle, ei noin suloista miestä saisi olla olemassa ;)...vuosi on mennyt näiden tunteiden kans riutuessa, eikä laantumista näy..:( no, onneksi näidenkin kans on oppinut elämään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu