Kannattaako Samara viedä purkaamolle vai Kuusakoskelle?
Lada Samara
6
162
Vastaukset
- ladamiäs
Eikö tärkeintä kuitenkin ole hankkiutua siitä eroon, vaikka joutuisi vähän maksamaankin.
- Kanto.
Purkaamolle, kaikki osat ovat ehjiä Samarassasi joten niille on ostajia. Vetämätön delta-auto ei saa osia Ladoihin joten purkaamoilta voidaan ostaa. Kuusakoski on helisemässä muovi-autojen kanssa elikkä sinnekkin ottavat teräksestä tehdyn Samaran mielellään.
- Jätä pihaan
Eihän siinä paljoa metallia ole enää jäljellä ja loputkin maatuvat nopeasti. Ladan muoviosatkaan eivät kelpaa edes kierrätykseen.
- Eurosamara
Harvoin niitä Samaroita purkaamoille,tai Kuusankoskelle joutuu.
Olen kuullut tapauksen,et joku kolaroi junan kanssa. Kolme kilometriä oli mennyt junan edessä. Samara oli edelleenkin ajokunnossa,vähän naarmuja oli tullut. Mutta kun omistaja oli vanhempi Herrasmies,ja luopumassa autoilusta. Lahjoitti autonsa Kuusankoskelle.
Junan,ja Samaran kolarissa juna viedään purettavaksi. Aina. - Päivän hinta
Romuautot 40€/tn
- varastettuhan se on
Jättää tuonne tielle vaan rekkarit pois.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1563352Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582667Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492584- 1332487
- 241903
- 241721
- 301636
- 1741590
- 381293