Niin.Ja minä en sinua suostu mollaamaan,vaikka muut siihen yrittää painostaa puhumalla susta ilkeästi selän takana
Elä huuda mulle ;)
joop
19160
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Liityppä vaan sinäkin joukon jatkoksi. Ei tee enää kesää ei talvee.
En liity,en halua.
AP on ainakin ensimmäinen , koa mollaa. Millaat täällä ja puhut selän takana puhumisesta! Mikset ota yhteyttä ystäväääsi.
Oletko "kettu"?
Kyl hänellä varmaan ihan toimivat korvat on,joten ei tarvitse turhaan kertoa päivänselvää asiaa.Harmittaa,etten uskaltautunut puolustamaan kovemmin :(
hänelle. Täällä vaan vihjailet.
Ei mun tarvitse vihjailla,haluan vaan tehdä selväksi,että MINÄ en ajattele mitään pahaa hänestä.Enkä mä ole pyytänyt ketään "puolustamaan" itseäni asioissa,jotka on mulle ok.Kaikki vaan ei ymmärrä meidän tapaa kommunikoida toisillemme.
Sie kuulostat psykoottiselta. Mie oon kiinnostunu psykologiasta ja lukenut kirjoja siitä. Parilla psykoottisella nuorella oli just ton tyyppisiä oireita. Yks tyyppi luuli olevansa ainoa oikea ihminen maailmassa ja yks toinen kuvitteli olevansa kuollut. Älä pelästy tätä, mie en ole mikään ammattipsykologi, mut noista tuntemuksista kanttii kertoa psygiatrille.
? Selvä...
sama kieroilija, joka spämmii tänne niitä piilovittuiluviestejä tämän tästä. Etova ihminen olet, onneksi omassa ystäväpiirissäni ei ole kaltaistasi pahuutta.
En kirjoittele tänne yleensä, eikä minulla ole tarvetta kieroilla.Halusin vain tehdä selväksi eräälle henkilölle, että minä en tahdo mitään pahaa.
kenelle tämä aloitus lähti..?
Eräälle naiselle,joka uskaltaa olla oma itsensä.Ja hyvä niin,mä en pahastu.
ensimmäinen pahan puhuja hänestä.
? Enpä usko.
-
Kateus on aina ansaittua. Aivan sama mitä muut puhuu tai on puhumatta.
Mollaaminen ei koskaan kannata.
Asioissa on aina positiiviset puolensa. :)
http://www.youtube.com/watch?v=azt_ShAvAlY
korostin vain sanojesi tunnelatausta.