Saatko kuunella musiikia kun vaikka pelaat ja sitten pistät sen nettiin ja siinä videossa lukee mikä sen biisin nimi on? Tai onko jotain tapaa miten saisi kuunella ja pistää nauhoituksen nettiin?
Vastaukset 2
Et saa "pistää" (suomeksi: panna) musiikkia nettiin ilman sen oikeudenhaltijoiden lupaa. Onko tässä jotain epäselvää?
- mutta vain youtube
Periaatteessa voi pistää mutta vain Youtuben, ja se on heidän asia poistaa video jos musiikin "omistaja " tai Yucca näin haluaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1122390Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???371393- 106983
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha636975- 71952
- 48865
- 90831
- 70696
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76690Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31676