Olen tulossa punaseen kukkoon huomenna mutta huomasin tänään että siellä on k22. Olen vasta 18 viikon päästä 19. Onko joku päässyt punaseen kukkoon vaikka on alle22? Pääsisinköhän mä sisälle jos kerron et tulin raumalta asti tuomaan äitini tonne??
Punainen kukko
raumalainen tyttö
8716
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
:) paikan poket on mukavia mutta kysyvät papereita eli voi olla ettei onnistu...
Paikan "poket" ovat itse olleet alle 22 vuotiaita kun sielä on aloittanut. Näin pikkulinnut lauloivat.
Olen kuullut, että paikan poket omistaa SDP:n kirjan.
Näytä sinäkin kirjaa, pääset varmasti sisäpiireihin.
Me odotamme sinua
http://keskustelu.suomi24.fi/node/11660564
Etkö voinut tässä valmiissä ketjussa kysyä?
no eihän sitä voi jos joku paskakokkare haluaa saada nopeasti vastauksen mutta annetaan homon odottaa älkää vastatko sille mitään sillä se menee pois (joo tekee uusia aloituksia mutta homo on homo)
Oli mahtava ilta. Pääsin sisälle!! Mielipiteeni muuttui Porilaisista täysin.
Mielipiteesi on ilmeisesti melkosen helposti käännytettävissä jos Porilaisuus avautui sinulle siitä, että olit Porin PK:ssa viettämässä iltaa.. Annoitko yhtä helposti ensimmäiselle, kun pillua vonkasi?
Voi vinetto näitä ihmisiä.
Olin ihan selvinpäin liikenteessä. Luulin alunperin että Porilaiset ovat kauheita juoppoja, tappelijoita ja muuten vaan tyhmiä. Nyt huomasin että eivät kaikki sellaisia ole.