Tykkään pyllistellä miehelleni kovasti, ja hän luonnollisesti tykkää siitä myös. Välillä mies vaan pyytää mua pyllistämään sille ja sit se runkkaa itelleen orgasmin kattoessaan mun persettä. Monesti vielä raotan pakaroitani niin että mies näkee persereikäni. Kummatkin rakastavat pyllistelyä, minä pyllistävänä ja mies katsovana osapuolena. Mites muut, pyllistelettekö miehillenne usein? :)
Pyllistely
girly85
261913
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Tykkään katsella ja nuolla...aaaah. Tykkäätkö saada nuolentaa peppureikään?
Eipä tuota pyllistelyä juurikaan saa kotona. Ja se harmittaa.
Kultani kyllä on kaunis ja hyväkroppainen nainen ja pyllistely muutenkin kiihottaa minua erittäin paljon.
Kiihottaa ne pyöreät pakarat ja vielä kun ne suloiset ihanat pimpinhuulet pullottaa sieltä reisien välistä kutsuvasti:)
Hän kyllä joskus tekee aloitteen mulle, kun tietää asian.
Olemme joskus aataminasussa kotona muuten vaan(alastomuus on meille aika luonnollista) ja eipä siinä paljoa tarvita sit juttuihin.
Hän pudottaa jotain/näkee "likatahran" jossain lattianrajassa alhaalla....Katsoo mua muka vai vihkaa siinä samalla ja hymyilee niin sitten jo mennäänkin;)
Katkaise mopista varsi n. puolimetriseksi. Silloin näet vaimosi pyllistelevän.
Jep, aika usein tulee miehelle pyllisteltyä, hän jostain syystä tykkää siitä. Minä en ihan ole vielä tajunnut että miten voi jostain pepun katsomisesta kiihottua noin mutta ei se minua haittaa :)
Hyi hitto väännä paskat samalla ukkos voi syödä sen
Noo..kai se on sitten se miesten juttu...
Itseä kyllä tosiaan kiihottaa se pimpsa, kun pullottaa sieltä keskeltä ja onhan se muutenkin kaunista:) Se nyt vaan on niin:):) En sitä oikein osaa naiselle selittää;)
En taida viitsiä, mies ei tykkää ulosteleikeistä...
Ihan normaalia kiihottua pyllistelystä. Paljon luontaisempaa kuin länsimaailman rintafetissi.
Tämän ketjun kirjoitukset on siinä mielessä erikoisia ett ne kaikki on miesten tekemiä
rosa-m.m, jo sukupuolen sisällä ihmiset ovat erilaisia saati sitten eri sukupuolta olevat. llmeisesti kumppanit eivät koskaan voi viimekädessä ymmärtää, miksi toista kiihottaa jokin asia, toista ei. Emmehän itse asiassa ymmärrä itseämmekään. Olet kuitenkin oppinut, mikä kiihottaa miestäsi, ja haluat tehdä niin. Olet kultainen. Puheenvuorosi ovat vilahdelleet siellä täällä. Olen pitänyt niistä. Niistä huokuu ymmärrys, kokemus ja empatia. Siunausta Sinulle!
:)
Aloitus aivan varmasti on miehen kirjoittama, mut meinaatko, et toi Rosakin on mies?
En itsekkään ymmärrä miten joku voi tykätä tuon näköisen naisen perseestä.
4 5=9, et taida ollakaan mies.
Voi olla, että sinulla on vika juuri ymmärryksessä.
Olen ihan heteromies.
Tuliko heteromiehelle nyt parempi mieli kun sai anonyymina haukkua täysin tuntemattoman ulkonäköä? Eipä sillä että se minuun olisi kolahtanut, törmäähän netissä sinunlaisiisi päivittäin, mutta ihan netti-etikettiä ajatellen kannattaa miettiä ennen kuin kirjoittaa. Kiitos te kaksi jotka vastasitte 4 5=9:n viestiin, kivasti sanottu :)
En ihan kirjaimellisesti tarkoittanut, ettet olisi mies, tarkoitin naismainen. Ja jos ihan suoraan sanotaan, olet lisäksi ruokottoman hävytön. Sivistyneen miehen tapoihin ei kuulu arvostella naisten ulkomuotoa, kertakaikkiaan ei.
:) rosa-mm
Oman määrittelysi mukaan olet heteromies, siis naisiin suuntautunut, mutta koska miehisyytesi on kyseenalainen, tarkempi ilmaus olisi "melkein lesbo".
Tässä ei liene kyseessä alkuperäinen rosa..... Itse olen pitänyt aina tätä rosaa naisena, mut ei kai se tietysti täysin järjetön ajatus ois sekään, että joku mies esiintyy hänenä, sellaistakin täällä on nähty, että joku mies nappaa netistä jonkun naisen kuvan ja laatii sit profiilin naisena liittäen em. kuvan siihen.
Kyllä minä olen ihan aito ja alkuperäinen rosa, ja vielä nainenkin. Ainoa "nimimerkkivarkaus" johon olen täällä suomi24:ssa törmännyt oli muistaakseni ihannenainen-ketjussa, mutta siihen kirjoitinkin jo vastauksen. En tiedä, miten todistan olevani minä mutta kyllä se minä olen :)
Ei ihme jos tykkää katsella kun näkee reikääsi ja pääsee sitä paneen, täss toinenkin kuumenee isonee ja kovenee kun vaan ajattelee.
Kyl sun kirjoitukset vaikuttas naisen kirjoitukselta, mut hyvin taitava feikkaaja vois pystyä samaan.... Kunhan kiusasin, minä ainakin uskon sut naiseksi ;)
tähän se piti tulla
Näyttelen usein persettä ohikulkijoille.