Villiinnyttävä idea.

Jossain poli-isi -tv -ohjelmassa oli tällainen, että näkee kuinka ihmisillä on vaahtoa jaloissa. Tempaus laittaa kylpyvaahtoa suihkulähteeseen :)
498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

It's a wild world.

Billy must be wilder. Ja walesin tiikeri?

Äänestä

Hän & minä. Poreamme & mooonta vaahtokuulaa.

Äänestä

ou mai kaad, repesin, tarvittais vaahtosammutinta, että saatas porukka hallintaan! "tonight is the night you´re gonna get te best.."

entä se bilesavu? pää savuaa. onneksi se kai ei ole tulessa. en luottanut tulenliekkiin.
villikortti käyttöön kun hertat loppui!

Äänestä

Tappajahai eli vesihirviö vaahtoa kai olivat sitten käyttäneet koko purkki suihkulähteeseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaahtobileet kirjoitti:

Jossain poli-isi -tv -ohjelmassa oli tällainen, että näkee kuinka ihmisillä on vaahtoa jaloissa. Tempaus laittaa kylpyvaahtoa suihkulähteeseen :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu