Työkaverin käytös muuttui tällä viikolla vihantuijotukseksi en vaan voi ymmärtää itseni mielestä en ole häntä loukannut tai muuta vastaavaa. mistä voisi johtua... hän on nainen niin kuin minäkin.
Työkaverin käytös kummastuttaa
4
663
Vastaukset
- katselijakin
se on varmaan rakastunut suhun ja yrittää nyt jotenkin saada tunnettaan muuttumaan. tai sitten sä ole pannut sen poikakaverin kanssa. tai ehkä hän kokee sut jotenkin uhaksi ja on päättänyt ajaa sut pois työpaikalta ja suunnittelee jotakin kammottavaa naismaista juonta joita te naiset yleensä juonitte.
- Kannattaako tuota
edes miettiä?
Hän on hetero, ja sinä sateenkaari-ihminen!
Oletko jotenkin ymmärtänyt asian vääri sen toisen katseesta?- vhvgvhgvjvhvjvcfxfcxz
Ihastunut etenkin jos vielä välttelee työpaikka on haastava ympäristö... Selvittää ihastumista naisena toiselle naiselle... Joutuu laittamaan itsensä täysin likoon. Tarkkaile hänen muuta käytöstään..
- Ayterrorin uhri
Mitäs tosta, kahdeksan vuotta sitten n 100 ihmistä katsoi murhaavasti meitsiä työpaikalla... toiset sata käänsi katseen ja loput hymyili. Sitä ennen kymmenen vuotta silkkaa terroriia. Nyt onneksi muualla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1017563
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?1065615- 835057
- 1394456
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan113160- 502855
- 522769
- 612387
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102374Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.561976