Olen alkanut näkemään unia joissa on joko kova ukkonen päällä tai sitten tulee tornaadoja milloin mistäkin, osa niistä on hyvin pieniä ja jopa liipaiset läheltä niin että unessa sattuu mutta niihen ei kuitenkaan kuole, tai tulee kova ukkonen ja sitten juostaan pakoon hengen hädässä samoin näitä ilmiöitä on noiden tornaanoiden suhteen, välillä on niin pilkkopimeää ja salamoi tai sitten taivaanrannassa on uhkaamassa tornaadot. Mitä tämä voi tarkoittaa koska en ole ajatellut em. asioita tai nähnyt kuvia mistään tiedotusvälineistä esim. televisioista.
Kovat ukkoset ja siihen tornaadot
5
144
Vastaukset
- Tanja HAARpela
Viittaavat lisääntyviin HAARP skalaariaseella synnytettyihin myrskyihin. Esimerkiksi New Orleanssin myrsky aiheutettiin HAARPilla. Lähin HAARP Norjan Tromsossa. Suunnitteilla myös Kilpisjärvelle, salainen Nato projekti josta ei paljon huudella kansalle.
- Tanja HAARPela
www.youtube.com/watch?v=9Xl81WaG95o Tässä vähän matskua ensi nälkään. HAARPilla voidaan myös laukaista maanjäristyksiä ja saada aikaiseksi erinlaisia äänin(blue beam)
- Tanja HAARPela
www.youtube.com/watch?v=LsgrRmHW8ro Ja tässä näyte HAARP äänimaailmasta.
- Tanja HAARPela
www.youtube.com/watch?v=pM3g2tdfays Ja yllätys yllätys soveltuu ihan kivasti myös mielen hallintaan.
- Jaikon
Siinäpä se vastaus taitaa varmaan ehkä sitten ollakin,että koska tuolla HAARPilla voidaan vaikuttaa mielenkin hallintaan,niin silloinhan se ilmeisesti voi ohjailla ja vaikuttaa ihmisen uniinkin ehkä myös.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu1641711Rakastan sinua
Enkä halua enkä aio sinua satuttaa. Satuttaisin samalla itseäni. Olet ihana mies ja olen pahoillani kuinka sinua kohteli551328Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva1911094Kun viimeksi tapasit kaivattusi
Kasvokkain ( ei netti, varmuudeksi vielä tarkennan), jännittikö? Jos, miten se ilmeni? Huomasitko jännittikö kaivattuasi521061Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus761019Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e37965- 60881
Leppäskän tarratoimikunta kävi Suviseuroussa haastamassa riitaa!
Voiko enää törkeämmin häiritä uskovien juhlia? https://www.kirkkojakaupunki.fi/-/tarratoimikunnan-aktivistit-kokivat-sy208851- 56825
Mitä Raamattu opettaa samaa sukupuolta olevien avioliitosta 4.0
Edelliset kolme ketjua tuli täyteen joten jatketaan keskustelua. Raamattu opettaa johdonmukaisesti, että homoseksuaali155820