Kovat ukkoset ja siihen tornaadot

Olen alkanut näkemään unia joissa on joko kova ukkonen päällä tai sitten tulee tornaadoja milloin mistäkin, osa niistä on hyvin pieniä ja jopa liipaiset läheltä niin että unessa sattuu mutta niihen ei kuitenkaan kuole, tai tulee kova ukkonen ja sitten juostaan pakoon hengen hädässä samoin näitä ilmiöitä on noiden tornaanoiden suhteen, välillä on niin pilkkopimeää ja salamoi tai sitten taivaanrannassa on uhkaamassa tornaadot. Mitä tämä voi tarkoittaa koska en ole ajatellut em. asioita tai nähnyt kuvia mistään tiedotusvälineistä esim. televisioista.

5

169

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tanja HAARpela

      Viittaavat lisääntyviin HAARP skalaariaseella synnytettyihin myrskyihin. Esimerkiksi New Orleanssin myrsky aiheutettiin HAARPilla. Lähin HAARP Norjan Tromsossa. Suunnitteilla myös Kilpisjärvelle, salainen Nato projekti josta ei paljon huudella kansalle.

    • Tanja HAARPela

      www.youtube.com/watch?v=9Xl81WaG95o Tässä vähän matskua ensi nälkään. HAARPilla voidaan myös laukaista maanjäristyksiä ja saada aikaiseksi erinlaisia äänin(blue beam)

    • Tanja HAARPela

      www.youtube.com/watch?v=LsgrRmHW8ro Ja tässä näyte HAARP äänimaailmasta.

    • Tanja HAARPela

      www.youtube.com/watch?v=pM3g2tdfays Ja yllätys yllätys soveltuu ihan kivasti myös mielen hallintaan.

    • Jaikon

      Siinäpä se vastaus taitaa varmaan ehkä sitten ollakin,että koska tuolla HAARPilla voidaan vaikuttaa mielenkin hallintaan,niin silloinhan se ilmeisesti voi ohjailla ja vaikuttaa ihmisen uniinkin ehkä myös.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi

      Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.
      Maailman menoa
      118
      6346
    2. Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies

      Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk
      Ikävä
      381
      6167
    3. Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?

      Työ­matkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotelli­surmasta tie
      Lapua
      69
      6030
    4. Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"

      sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni
      Maailman menoa
      344
      3972
    5. Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten

      Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril
      Maailman menoa
      145
      2375
    6. Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina

      Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.
      Maailman menoa
      4
      2355
    7. Orpo pihalla kuin lumiukko

      Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA
      Kansallinen Kokoomus
      120
      1411
    8. Onko täällä helmessä tapahtunut vakava rikos?

      Onko kuullut kukaan mitään.
      Haapavesi
      12
      1251
    9. Miten kauan sulla menisi

      Jos tulisit mun luo tänne nyt kahvinkeittoon?
      Ikävä
      187
      1098
    10. Miksi me oikein

      Rakastuttiin?
      Ikävä
      59
      897
    Aihe