Katsottiin maaottelua anopin kanssa. Vaimo tiskasi keittiössä. Urheilijanaiset näytti syötäviltä ja niin näytti anoppikin. Vilkuilin sen rintoja. Oikeastaan tuijotin, ja jäin kiinni. Anoppi vain hymyili ja katsoi pitkään mua jalkojen väliin. Tajusin, että se katsoo suoraan mun kullia. Ei mulla nyt seisonut, mut vähän oli jäykkänä. Ai, että teki mieli suudella sitä eukkoa heti! Sitten vaimo tuli vierelle ja piti vaan tuijottaa telkkaria. Kotona naitiin ihanat päiväpanot. Arvaa kuka oli mielessä?
Sutinaa anopin kanssa
20
9433
Vastaukset
- ..........
Tollaset ällötykset koppiin ja piikkiä persiiseen
- Pitkätukka75
Mitähän ällöttävää siinä on, jos kaksi aikuista ihmistä tykkää toisistaan? :)
- fgtyi
..........., alaikäiset pois palstalta!
- Selitys
Eiköhän tässä ole käynyt niin, että aloittajan anopin ajatukset on nuoria hyvävartaloisia urheilijoita katsellessa harhailleet samalla tavalla kuin aloittajalla itsellään. Siitä sitten ne heränneet ajatukset ja ehkä halutkin on kanavoituneet siihen lähimpänä olevaan, tuttuun, mukavaan ja turvalliseen urokseen. Ei mitään kummallista. Taitaa yleisestikin olla ihan muut syyt yleisurheilun seuraamiseen kuin ne urheilulliset, niin miehillä kuin naisilla. :)
Ja sitten tuohon ällöttävyyteen. Voihan tuo olla moraalisesti vähän arveluttavaa, mutta aika harmitonta kuitenkin. Ja sitä paitsi, olisiko tuo nyt suurikaan ihme, jos vävy pitäisi anoppiaan viehättävänä? Oman rakkaan vaimon äiti kuitenkin kyseessä. Yhtäläisyyttä on varmasti ulkonäössä ja ruumiinrakenteessakin. :) - Himot hyrrää
Kyllä täällä ainakin anoppi samanlainen herkkuperse kun tyttärensä (monikossa). Ja rintaa ja reittä riittää. Joskus miettinyt, puristeleeko se pillullaan samalla tavalla kun vaimo. :D
- seppo A
Anoppi yrittää tunkeutua minun anuksee joka päivä
- jjsdf
HIMOT HYRRÄÄ nussi anoppiasi niin kaikki päättyy hyvin
- Milfhunter200
Kävi itellä niin, että jäin kiinni tyttöystävän luona runkkaamisesta tyttöystävän äidille. Noloa oli, mutta se käski vaan jatkamaan ja kun en jatkanut hän alkoi itse vatkaamaan ja nuolemaan kulliani. Sitten pantiin. himokas pimppi vaikka melkeen 40v. Tästä ei jälkeenpäin puhuttu.
- Se vaan v-ttuili
Anoppi tsekkas, et voi jeesus, toi pelle tuijottaa mun dösiä ja alko tuijottaa muniasi ihan vain v-ttuillakseen
- Ukm 77
Sama tuli mieleen. :D
- Pitkätukka75
Ukm 77 kirjoitti:
Sama tuli mieleen. :D
Tähän pitää kyllä nyt todeta, että se hymy oli kaukana v.ttuilusta. :)
- On sitä tullut
köyrittyä anopinkin kanssa jo useampana vuotena
- Tiedonjanoinen
Appiukko jo mullan alla vai ihan selän takana vaan köyritte?
- Miten olis
jos köyrisi anopin anoppia sehän vasta tekisi kutaata.
- ai apen muoria
sii niinkun et miten
- Ota kun voit
Naisia ne on anopitkin ja naisilla on naisten tarpeet. Jos ei ukkoa rinnalla, niin...
- kannattaa kokeilla
Nussi ihmeessä anoppiasi. Voit vertailla sit miltä äiti vs. tytär tuntuu tai maistuu jos innostut nuolemaan.
- Maistettu on
Vanhoilla kotkilla on väkevät vitut.
- Anoppi=ääliö kotka
Vittu kun oliskin hyvän näköinen anoppi niin panisin. Olis oma tunnelma panna anoppia, mutta kun on niin ruma kotka niin ei kiinnosta. Pitäs alkaa nussimaan tyttökaverin kavereita että sais jännitystä elämään.
- Hyvä vävy
Kyllähän se anopin hehkeys montaa kaveria kiihottaa, nuoret on vaan viel niin urpoja, ettei ne ymmärrä hyvän päälle ja jos oot hyvä vävyehdokas niin sithän se anoppi vasta hyyssääkin. Siinä sitä sit on miettimistä kuin pitkälle uskaltaa mennä, ettei hyvästä vävystä tuu lentävä leppäkeihäs, joten varovaista etenemistä suosittelen, koska anoppinne saattaa myös testata ootteko sittenkään sopiva vävyksi, vaikka pääsisitte pistelemäänkin.
Jos pääsette pukille asti on syytä sit tehdä hyvä työ, jotta anopillekin selviäis, että tytär saa hyvän miehen ja ehkä anoppikin joskus viel uusinnan.
Ihailen anoppiani vieläkin vaikka hän on 62V ja ite oon 45, ihan hän on vieläkin ajokuntonen. Ehkä 20 vuotiaana vaan tuo ikäero tuntu niin hirmu suurelta, että aristellaan ja tyrmätään jo ajatuskin, mut nyt on tilanne suorastaan houkuttava.
Oottehan te muuten huomanneet nuo keski-iän ylittäneet naiset, jotka meikein ja muin konstein fiksaa itseään, ne tekee fiksauksen ehkä teitä varten, koska kyllä niilläkin sokeri suussa sulaa ja kaipuuta on
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",335231Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1442455- 1452153
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee541957Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171820"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!571327Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1761144Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää75985Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.314894Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa172830