Jos olisin Hjallis Harkimo

niin en olisi enää kovin hyvää pataa Claudian kanssa. Ei Susannakaan fiksu kun menee tollasia juoruamaan, mutta Claudia pamautti sen sitten koko kansalle, ei tainnu Claudia paljoa ajatella tilannetta.
30700
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

Ei varmaan ole kivaa kun koko suomi tietää että omistaa pienen peniksen. Yritä siinä nyt sitten antaa potkuja kellekkään.

Äänestä
  • Penikselläkö sitä potkut annetaan? :DD

    Äänestä

  • Nyt aina kun näkee Hjalliksen pärstän telkussa, niin tulee mieleen että sillä pieni ja kova mulukku.
    Yksi julkkistyrkky muuten sekin.

    Äänestä

  • Pieni mutta onneksi kova

    Äänestä

  • voi1 kirjoitti:

    Pieni mutta onneksi kova

    Kuinkaha pieni on sitte löysänä??

    Äänestä

  • Potkutt kirjoitti:

    Penikselläkö sitä potkut annetaan? :DD

    Ei munatonta jätkää oteta tosissaan. Kokemusta on. Mulla pieni muna ja vaikka yritän kuinka antaa fuduja niin porukka vaan nauraa.

    Äänestä

  • Miten niin potkuja?

    Äänestä

  • .... kirjoitti:

    Nyt aina kun näkee Hjalliksen pärstän telkussa, niin tulee mieleen että sillä pieni ja kova mulukku.
    Yksi julkkistyrkky muuten sekin.

    Jokeri fanien uusi lakana matsissa:

    Hai$ta $u$annan Viiittuuu Hjalli$ ry$$$äää pikku munaaa kovaaa

    Äänestä

Tuo Claudian käyttäytyminen on juurikin sitä yksinhuoltajagenreä, mistä Dingon pasisti on veistellyt.
Pitää olla aika huono ihminen, kun ei kykene suodattamaan puheitaan ollenkaan.

Äänestä

Eikös Claudia sanonut, että seiskan mukaan Susanna oli kertonut Hjalliksen pienimunaisuudesta, eli vanha juttu jo, ainakin seiskan lukijoille.

Äänestä
  • Hjallis kiittää ja kuittaa!

    Äänestä

Andy ois voinu lyödä sussutinta nassuttimeen perkele!

Äänestä

Mutta toisaalta, ihan hyvin hän on pärjännyt, vaikka onkin pieni penis.
Ei kuka tahansa purjehdi maailman ympäri, rakenna jäähallia ja vedä omaa talk-showta.

Äänestä
  • ei varsinkaan snadilla munalla.

    Äänestä

Siis. Oliko Seiskan lukijoilla tietoa tästä jo aikaisemmin?

Äänestä
  • Ei. Ei sevenikään niin tyhmä ole, että tuollaisia kirjoittelisi. Ei uskaltanut nytkään, vaikka tv:stä tuo tuli ulos. Ja hyvä niin, miksi kenelläkään kuuluisi muiden yksityiset asiat. Aikamoinen se hjallis kuulemma naisia kohtaan on, miten arvioi kaikkien naisten ulkonäön, mutta joku raja se on oltava mistä mesoaa julkisesti.

    Äänestä

Miksei ne ottanut kuvaa siitä pikku pilistä?

Äänestä

Siinä sen näkee mikä on peruskoulunsa kesken jättänyt ennustaja eukkokin. Laittaisi vielä luudan kainaloon niin on täydellinen noita- akka.

Jos ei ole samaa pataa ennustaja eukon kanssa niin hirmuista kostoa alkaa tulla. Kukahan on seuraava uhri. Taitaa olla katkera kun ei kukaan äijä koske pitkällä tikullakaan tai pätkälläkään enään siihen eukkoon.

Äänestä
  • Eikö se ämmä ole kyennyt käymään edes peruskoulua?

    Äänestä

Aika halpamaista Susannalta levittää juttua Hjalliksesta mutta vielä tyhmempää oli Claudialta torveta asiasta valtakunnallisella kanavalla.
Ihan kuten Paavo Lipponen sanoi, ihmisistä tulee roskaväkeä BB:ssä.

Äänestä

siis eiks jalliksel ole munaa?

Äänestä

Mittoja ruudulle.

Äänestä

Se voi olla, että hehtorömpsä Susannalle normi 14cm on pieni. Luultavasti ollu niin kännissä että luullu sormea munaksi.

Äänestä

Otan osaa Hjallis.

Äänestä

Lätkätermein ilmaistuna: KooKoolla ei ole väliä.

Äänestä

Halliksella on paksu lompsa ja se voi mennä viroon leikkauttamaan oikean jättiläispeeniksen itselleen,, mitäs siitä sitte sanotte kun se esittelee sitä kaikille, taidatte muuttua kateudesta vihreäksi.

Äänestä

Hahhahaahahhaa. Hupaisaa. Eihän se Hjallis ole vallan isomies olemassakaan

Äänestä

Sääliks käy kaikkia pikkumulkkuja

Äänestä

Todella mauton ämmä.

Äänestä

Pieni muna mutta iso sielu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aika nöyryyttävää kirjoitti:

niin en olisi enää kovin hyvää pataa Claudian kanssa. Ei Susannakaan fiksu kun menee tollasia juoruamaan, mutta Claudia pamautti sen sitten koko kansalle, ei tainnu Claudia paljoa ajatella tilannetta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu