Jo saa riittää, koirapellet

Lopettakaa se lapsellinen nimimerkilläni kirjoittelu!
595
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Joku on varmaan vain ymmärtänyt väärin. Lukenut näitä kirjoituksia ja huomannut että lapselliset kirjoitukset on tehty aina nimimerkillä dog hater. Nyt sitten luulee että tätä pitää aina käyttää kun postaa jotain lapsellista. Ehdotan siis että rekisteröit nimimerkin, niin ei tule epäselvyyksiä.

Äänestä

Miksi käytät nimimerkkiäni? Keksi itsellesi oma.

Äänestä
  • Dog hater, Hog dater, miksi ilmoitit luopuvasi nimimerkistäsi? Pissit omiin aamumuroihisi. :P

    Äänestä

Tuot liikaa tosiasioita esille. Itse asiassa yksikin ikävä tosiasia on koiraihmiselle liikaa.

Äänestä
  • ole liikaa. Vain se tyyli, jolla Dog hater Hog dater asiansa ilmaisee. Palstan pahin ja provosoivin mielipideoksentaja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dog Hater kirjoitti:

Lopettakaa se lapsellinen nimimerkilläni kirjoittelu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu