Ena-Kuuntelun tulokset

Kertokaapas ihmiset mitä numeroita saitte enkun kuuntelusta omani oli 71 eli L:n saanti voin unohtaa :D
6174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

n. 65, itsellä kirjallinen on kyllä vahva. Jos sullakin on näin niin älä heitä kirvestä kaivoon :) pisterajat laskee luultavasti kun kokomaan keskiarvo kuunteluista taisi olla 50p luokkaa.

Äänestä
  • Kokomaan keskiarvon saat tietää kun tulokset tulee...ei niitä vielä kukaan tiedä. Kukas sinulle tuommoisia on kertonut? :P

    Äänestä

mistä tiedät että kokomaan ka n 50p? itellänikin putos toho 50p

Äänestä
  • Mä taisin kans saaha 71p, L oli tavoitteena mutta katotaan nyt miten käy. Jos pisterajat laskisi vähän, vielä ois jotain mahdollisuuksia.

    Äänestä

87 pistettä ja äärimmäisen hyvä mieli. :D pitää silti tehdä töitä kirjallisessa, L on kiikarissa.

Äänestä

67 pistettä tuli ja tavoitteena on M, kirjallinen osio on aina ollut kuunteluita vahvempi itellä niin oiskohan tohon kuitenki vielä mahollisuuksia? :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mr.Failure kirjoitti:

Kertokaapas ihmiset mitä numeroita saitte enkun kuuntelusta omani oli 71 eli L:n saanti voin unohtaa :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu