VW nyt jo Ruotsinkin myydyin

Eipä auta Terojen provot etenkin kun koko ajan pukkaa testivoittoja.
785
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tuohan on tiedetty kauan, että ruotsalaiset ovat Euroopan tyhmin kansa kun ostavat Volkswagenin vikapommeja.

Saksassa VW:n myynti romahti elokuussa 2013 17,8 %

USA:ssa elokuu 2013 oli seitsemään vuoteen paras myyntikuukausi, vain kahden merkin myynti putosi: VW ja Volvo

Äänestä

Ruotsalaiset ovat aina olleet autoasioissa suomalaisia paljon fiksumpia.

Äänestä
  • Pitää paikkansa.

    Äänestä

  • Heidän autokantansa on paljon parempi kuin Suomen.

    Äänestä

Ruotsissa menee hyvin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paras kaikessa kirjoitti:

Eipä auta Terojen provot etenkin kun koko ajan pukkaa testivoittoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu