3 400 mAh, kuusi tuumaa, 20 megapikseliä

1299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Samsung Galaxy Note 3 on vielä parempi ja paremman designin omaava.

Äänestä
  • Note3 on ruma. Nokia osaa tehdä tyylikkäitä puhelimia.

    Äänestä

  • qwertyys kirjoitti:

    Note3 on ruma. Nokia osaa tehdä tyylikkäitä puhelimia.

    Katso nyt kuvista Samsung Galaxy S 4 ja Note 3 ovat designin helmiä.

    Äänestä

1520 WP8 GDR3 6" HD Display 20MP Camera on jotain mihin yksikään Android valmistaja ei kykene vastaamaan joten lopetetaan nuo turhat Android kehut täältä tällä erää,tai menkää samsung palstalle kirjoittelemaan

Äänestä

No Nokia Lumia puhelimet ovat aiemminkin näyttäneet sen että pelkkää megapixelimäärää katsomalla ei käy selväksi kuvanlaatu. Galaxy S 3 ja S 4 ovat jo hakanneet Lumioiden huippukamerat valoisassa tapahtuvassa sisä- ja ulkokuvauksessa, joissa yleensä kuvat otetaan. Hämärässä Lumiat ovat tehneet tosin parempaa jälkeä. Eli tasapeli. Anroidin kehut eivät tässä ole turhia vaan asiaa.

Äänestä

TOI ON PETO!

Äänestä
  • Siinä mopon kone.

    Äänestä

Toinen firma oli kuralla ja meni halvalla. Toinen taas takoo kuumia tuotteita ja tulosta. Mutta kumpi? Ilmeisesti se jolla on paremmat tuotteet....

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Nokia Lumia 1520 kirjoitti:

Nokian tuleva Lumia iskee kovin luvuin

http://mobiili.fi/2013/09/13/3-400-mah-kuusi-tuumaa-20-megapikselia-nokian-tuleva-lumia-iskee-kovin-luvuin/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu